По типорозміру
Підбір по авто
По типорозміру
Підбір по авто
По типорозміру
Підбір по авто

Популярні запити користувачівІнтернет-магазин Шипшина

Компанія «ШипШина» - це мережа, яка об'єднує магазини для автомобілістів, шиномонтажі, оптові центри. Основний напрямок нашої діяльності - оптова та роздрібна торгівля шин і дисків, акумуляторів та інших автотоварів. Працюємо з 1993 року, і це заслуговує на довіру, адже ми зібрали кращих фахівців, тому даємо відповіді на найскладніші питання наших клієнтів. Вам завжди допоможуть підібрати оптимальний варіант шин, дисків, акумуляторів для вашого автомобіля.

Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і пропонуємо шини відомих світових брендів для всіх типів автомобілів від легкових до вантажівок. В нашій мережі, а також інтернет-магазині Шипшина, Ви можете придбати шини: Bridgestone (Бріджстоун), Continental (Континентал), Dunlop (Данлоп), Fulda (Фулда), Kumho (Кумхо), Marangoni (Марангоні), Matador (Матадор) , Michelin (Мішлен), Sava (Сава), Toyo (Тойо), Yokohama (Йокохама) і багато інших. Ми пропонуємо нашим клієнтам купити якісні зимові (шиповані, не шиповані), літні і всесезонні шини відомих торгових марок за доступними цінами.

Компанія "ШипШина" є офіційним представником заводу «РОСАВА», а також компаній «Goodyear» (Гудєар), «Michelin» (Мішлен), «Nokian» (Нокіан), «Nexen» (Нексен), акумуляторних заводів «Сада», АКБ «Tudor» (Тудор), «Zubr» (Зубр) концерну «EXIDE».

Телефонуйте: 0 800 300 321

Звертайтеся в компанію "Шипшина" і у Вас «Все буде добре»!