Пакуй валізу в Хунгароринг

Завершено
21.06.2017

Пакуй валізу в Хунгароринг


Головний Приз - путівка в Будапешт на Гран-Прі Угорщини (один з етапів чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1) та багато цікавих екскурсій.

Порядок та умови участі в Акції:

1. Акція “Пакуй валізу в Хунгароринг” проходить в мережі магазинів “Шипшина” та на сайті shyp-shyna.com.ua з 3 травня до 20 червня 2017 року.

2. Приймати участь в акції можуть лише громадяни України, що виконали всі умови та мають діючий закордонний паспорт.

3. Для участі в акції необхідно придбати комплект (чотири штуки) легкових шин або шин для позашляховика.

4. Зберегти документ, що засвідчує купівлю шин (для інтернет-магазину таким документом є транспортна накладна) до кінця акції, так як наявність документу, що підтверджує здійснення покупки - умова отримання подарунку.

5. Зробити фото з написом #Хочу на Формулу-1 та надіслати його на електронну пошту adv@shyp-shyna.com.ua з наступними даними:
  •  прізвище та ім'я
  •  контактний номер телефону
  •  номер замовлення та дата купівлі
Якщо був придбаний комплект шин Pirelli і Ви бажаєте збільшити шанси в  4 (чотири) рази, в електронному листі впишіть гасло "Я вибрав шини Pirelli".   

6. Переможця, який отримає путівку, буде визначено 23 червня 2017 р. за допомогою сервісу RANDOM.ORG. Результати розіграшу будуть опубліковані на сторінці ШИПШИНА у мережі Facebook та переможець буде повідомлений за номером телефону, вказаному в листі.

7. Для отримання подарунку необхідно пред'явити закордонний паспорт та документ, що підтверджує здійснення покупки комплекту шин.

8. Другий приз:
- Учасник, чиє фото назбирає найбільшу кількість лайків отримає “Приз глядацьких симпатій” - подарунок від Pirelli.

9. Приймаючи участь в акції, Учасник дає згоду на обробку персональних даних та розміщення фотографій в соціальних мережах.