Тенти автомобільні

назві А - Я
назві Я - А
від дешевих
від дорогих

Надійний захист кузова вашого авто

Автомобільний тент є ефективним і універсальним засобом захисту автомобіля від впливу таких негативних чинників, як сонячні промені, дощ і бруд. Якісний тент також дозволяє зберегти первинний вигляд лакофарбового покриття та уникнути перегріву на сонці. Тому захисний чохол стане незамінним в разі відсутності у вас гаража.

Як правильно вибрати тент для авто?

Тент автомобильный VITOL - shyp-shyna.com.ua

При виборі такого аксесуара в першу чергу варто визначитися з правильним розміром. Розмірний діапазон становить від S (легковий автомобіль) до XXL (позашляховики або мінівени), а також залежить від типу кузова. Найважливішим параметром є матеріал, який повинен захищати від механічних пошкоджень, бути водонепроникним і мати достатню міцність.

Найчастіше використовуються матеріали, що містять ПВХ, а як основу беруть сітку армованого типу або полімер. Це забезпечує додаткову надійність, провітрювання і захист від вологи. Підвищена щільність досягається внаслідок застосування поліуретану або поліестеру. Також ці матеріали дозволяють створювати багатошарову структуру.

Серед безлічі тонкощів підбору якісного накриття для машини варто виділити такі:

  • наявність подвійного шва свідчить про довговічність і якість товару;
  • в тенті повинна бути щільна гумка, яка не дасть тканині ковзати, крім того тканина повинна повністю закривати корпус;
  • внутрішня сторона повинна бути з м'якого матеріалу, який не буде дряпати автомобіль;
  • щоб тент легко надягався, у нього повинні бути вільні лекала;
  • наявність блискавок для доступу до багажника і кишень для дзеркал є ознакою якісної продукції.

Де можна недорого купити автомобільний тент?

Замовити тент для авто за найдоступнішою ціною ви можете в нашому інтернет-магазині ШипШина. Ми здійснюємо продаж якісної продукції від надійних виробників в широкому асортименті. Також ми гарантуємо якісне обслуговування та оперативність доставки, яка працює у всіх містах України: Києві, Харкові, Одесі та інших.