Bluetooth-гарнітури


Розмови телефоном за кермом небезпечні. Тому вже з конвеєра сучасна техніка комплектується переговорними пристроями, що забезпечують гучний зв'язок. Але подібні системи не здатні дати достатньої гучності звуку, та й не всі їздять на сучасних малошумних авто. Якщо ділові розмови в машині дуже важливі, краще придбати Bluetooth-гарнітуру.

Bluetooth-гарнітура — вільні руки під час керування транспортом

Bluetooth-гарнитура

Щоб зреагувати на зміну дорожньої ситуації, потрібні частки секунд. Тримаючи телефон у руці, можна потрапити в аварію. Поліція теж має право оштрафувати порушника. Щоб не ризикувати грошима і здоров'ям, краще купити блютуз-гарнітуру, що включає бездротовий навушник, який забезпечує можливість розмови.

Сучасні моделі подібних гаджетів — це компактні пристрої, які кріпляться прямо на вушну раковину. Попри свої невеликі габарити, такі пристрої можуть:

  • забезпечити гучний зв'язок;
  • працювати тривалий час на одному заряді;
  • швидко підключатися до смартфону через NFC (за секунду);
  • залишати руки водія вільними.

Покупка бездротових навушників в інтернет-магазині ШипШина

Один з недоліків штатних систем (в нових імпортних автомобілях) — це недостатня гучність. Компактний навушник відрізняється підвищеною гучністю, також завжди можна додати звук за допомогою простого натискання на кнопку.

Електроніка розробляється з урахуванням шуму міських вулиць і заміських трас, тому завжди можна залишатися на зв'язку і нормально чути співрозмовника, практично не підвищуючи голос.

У нашому інтернет-магазині жителі Києва, Харкова, Львова та інших міст України можуть купити Bluetooth-гарнітуру за найкращою ціною. Ми пропонуємо товари тільки від відомих виробників електроніки, тому гарантуємо високу якість і довговічність приладів.

В асортименті представлені моделі від Nokia, Plantronics, Samsung, Jabra. Ви можете вибрати будь-який колір гаджета, а сам пристрій забезпечить вам якісний і гучний зв'язок під час пересування містом.