Компресори

назві А - Я
назві Я - А
від дешевих
від дорогих

Повітряні компресори

Повітряний компресор — це незамінний помічник будь-якого автомобіліста, а також тих, хто працює з пневмоприладами й інструментами.

Галузі застосування повітряного компресора

Воздушный компрессор - ШипШина

У побуті його застосовують для накачування велосипедних камер, надувних матраців, басейнів. У майстернях він забезпечує роботу пневмоінструменту. Також компресор використовують для фарбування великих поверхонь, що значно прискорює роботу, заощаджує фарбу і дозволяє створювати рівний шар без розводів і патьоків. Для малярських робіт використовують спеціальні насадки-розпилювачі.

В автомобільній майстерні компресором не тільки накачують колеса, але і продувають двигун, радіатор і інші агрегати. Спрямований струмінь повітря можна використовувати для видування пилу і бруду з важкодоступних місць. Якщо використовувати пістолет з резервуаром, призначений для миття, можна легко замити велику площу.

Як правильно вибрати повітряний поршневий компресор?

Агрегат є досить складним пристроєм, який має різні параметри. Для користувача досить враховувати наступні:

Основний критерій — робочий тиск, який потрібно враховувати при підключенні пневмоінструменту і накачуванні шин. Тиск на виході не повинен бути меншим, ніж того вимагає інструмент. У протилежному випадку він не буде працювати. Вибирати модель з максимальним тиском — правильно, але при цьому потрібно розуміти, що цей параметр безпосередньо впливає на ціну.

Ресивер — це камера для стисненого повітря, від якої залежить продуктивність приладу і підключеного пневмоінструменту. Чим більше буде місткість, тим менше буде пауз в роботі пневмоінструменту.

Висока продуктивність і потужність тягнуть за собою більшу вагу і габарити пристрою. Якщо для автомайстерні або фарбувального цеху це не проблема, то для домашнього використання це зовсім незручно. Тому для гаража або дачі вибирайте портативні побутові компресори з робочим тиском до 3,2 атм і потужністю 1000-2000 Вт.

Купити компресор в Україні ви можете в нашому інтернет-магазину ШипШина. Ми пропонуємо великий асортимент агрегатів різної потужності за максимально вигідними цінами.