Фрезери

назві А - Я
назві Я - А
від дешевих
від дорогих

Ручні фрезери

Ручний електричний фрезер — інструмент, який виконує різання за допомогою обертання. Якщо використовувати різні фрези й варіювати режими роботи, він може стати замінником дрилі, циркуляційної пилки, електролобзика, різноманітних немеханічних різців і т. д.

Призначення і можливості ручного фрезера

Ручной фрезер - ШипШина

Широкі можливості цього інструменту обумовлені різними конфігураціями знімних фрез. При швидкому обертанні вона здатна:

  • вирізати канавки різної глибини та профілю;
  • свердлити й розточувати отвори складної конфігурації;
  • робити фігурні крайки;
  • обробляти торці дощок;
  • вирізати складні деталі;
  • зробити дублікат деталі.

Потужні та маневрові фрези можуть робити досить складний об'ємний візерунок, малюнок або напис. На відміну від простого свердла, фрези можуть робити не тільки наскрізні, але й сліпі отвори, можна вибирати пази й будь-який профіль.

Основні критерії для вибору ручного фрезера

Вибираючи ручний інструмент, звертайте увагу на вагу — чим важче прилад, тим складніше буде з ним працювати (ви швидко втомитеся). Але дуже легкий апарат наводить на думку про сумнівну якість і слабкий двигун.

Вибирайте пристрій в діапазоні від 3 до 4 кг. Потужність двигуна визначає точність роботи та надійність приладу. Для домашньої майстерні досить потужності 1000-1200 Вт. Ціна апаратів з більшою потужністю вище, але і запас міцності у них істотно більше.

Частота обертання шпинделя визначає діапазон матеріалів, з якими може впоратися фрезер. Більшість ручних моделей працюють в діапазоні від 10 до 26 тисяч обертів на хвилину, цього достатньо для роботи з деревиною і пиломатеріалами будь-якої твердості.

Шпиндель кріпиться за допомогою цанги, а її діаметр повинен відповідати діаметру фрези. При цьому в гніздо більшого діаметра можна встановити меншу фрезу, для цього використовують перехідні втулки.

Робочий хід фрези задає максимальну глибину канавки або отвору, на яку може забурюватися інструмент. Це визначає складність і різноманітність виконуваних робіт.

У нашому інтернет-магазині ШипШина представлений великий вибір якісних ручних фрезерів від відомих виробників і за вигідними цінами. На нашому сайті ви можете купити прилад будь-якої комплектації з доставкою по всій території України.