Перфоратори

назві А - Я
назві Я - А
від дешевих
від дорогих

Перфоратори

Перфоратором називається спеціальний ручний інструмент, що виконує ударно-обертальні рухи. Інструмент використовується для пробивання і буріння матеріалу — як правило, бетону, каменю та цегли. Як енергія для удару використовується пневмо- або електромагнітна сила. Завдяки додатковим функціям і різним типам патронів перфоратор застосовується і для інших, більш м'яких матеріалів. Сфера застосування — будівництво та побутові ремонти.

Вибір перфоратора: на що впливають параметри

Перфораторы - shyp-shyna.com.ua

Перш ніж купити інструмент, важливо чітко визначити сферу його застосування. Від цих параметрів буде залежати правильний підбір перфоратора й успішне виконання завдань. Основні параметри:

  • Потужність — 400-1600 Вт і вище. Чим вище потужність, тим легше перфоратором пробурити міцні матеріали. Більш висока потужність веде до збільшення маси інструменту.
  • Сила удару — основний показник, який обчислюється в Джоулях. Коливається від 2 Дж до 15 Дж. Для побутового використання підійдуть моделі з силою удару від 2 до 5 Дж. Від цього параметра залежать ефективність і швидкість роботи. Також цей показник впливає на діаметр бура, який можна використовувати: інструменти з більшою силою удару дозволять працювати з бурами більшого діаметра.
  • Тип патронів — є два основних типів патронів, SDS-plus та SDS-max. Перший призначений для буріння отворів діаметром до 3 см. Другий підходить для більших отворів до 5,2 см.
  • Кількість ударів за хвилину — від цього параметра безпосередньо залежить швидкість буріння: чим більший цей показник, тим швидше здатний працювати перфоратор. Розраховується на основі числа ударів на хвилину.
  • Тип живлення — існують перфоратори, що працюють від електричної мережі, акумуляторні автономні і пневматичні.
  • Режими роботи — поділяються на одно-, дво- і трьорежимні. Однорежимні схожі за функціональністю з дрилем, виконують обертальну функцію. Дворежимні перфоратори здійснюють обертально-коливальні рухи, а трьорежимні дозволяють встановити один з режимів окремо або комбінувати їх зручним способом.

Загальна ефективність інструменту залежить від гармонійного поєднання кожного з цих параметрів. Ціна залежить від:

  • виробника;
  • типу живлення;
  • сили удару, потужності та інших параметрів.

Під час підбору врахуйте необхідний діаметр отворів, тип матеріалу, тривалість роботи з інструментом, бажаний варіант живлення. Для роботи у вибухо- і пожежонебезпечних місцях бажано використовувати інструмент пневматичного типу.

Де замовити перфоратор

Підібрати та замовити необхідну модель ви можете в інтернет-магазині ШипШина. Доставка здійснюється територією України послугами транспортної компанії. Зробити ремонт швидше і приємніше просто, замовивши перфоратор на нашому сайті.