Пили та плиткорізи

назві А - Я
назві Я - А
від дешевих
від дорогих

Електропили та плиткорізи

Електропили та плиткорізи — найбільш популярні інструменти для проведення будівельних робіт. Обидва інструменти використовуються для оперативного розпилювання на кілька частин різних будівельних матеріалів. Плиткорізи застосовуються для роботи з гранітом, каменем, плиткою, мармуром, а звичайна пила — для інших матеріалів. Залежно від складності проведеної роботи і її обсягу підбирається відповідний інструмент.

Різноманітність пил і плиткорізів

Пилы и плиткорезы - shyp-shyna.com.ua

Залежно від типу приводу розрізняють:

  • стаціонарні;
  • ручні.

Стаціонарні або настільні використовуються для розкрою різних матеріалів. Відрізняються високою точністю проведення роботи. Ручний інструмент актуальний в тих випадках, коли необхідна мобільність, але потрібна певна вправність для отримання рівного розпилу під час проведення робіт у підвішеному положенні.

Залежно від типу різального механізму розрізняють:

Дискові, вони ж круглі, частіше зустрічаються в стаціонарних моделях, ніж в ручних. Оптимально підходять для проведення робіт з деревом або металом. Електричні моделі використовуються для роботи з кахельною або гранітною плиткою. Поділяються на поперечні й поздовжні, в залежності від типу розпилу.

Ланцюгові спрощують процес розпилу великих колод. Від діаметра і довжини різального пристрою залежать маневровість інструменту і точність проведених робіт. Сабельні інструменти оптимально підходять для проведення дрібного ремонту — підпилювання крони, паркану та просто укорочення дерев'яних виробів. Стрічкові використовуються, якщо розпил необхідно здійснити не посередині, а в певному місці. Попри високу міцність, стрічкові пили зберігають свою гнучкість протягом усього терміну використання.

Як купити інструмент на сайті

Купити пилки та плиткорізи ви зможете на сайті інтернет-магазину ШипШина в будь-який зручний момент. Для цього достатньо оформити заявку на сайті або зателефонувати за вказаними номерами нашим менеджерам. Доставка товару здійснюється всією Україною, незалежно від регіону, за допомогою транспортних компаній. Можлива і доставка товару додому за допомогою кур'єрської служби (її ціна трохи вища за звичайну).