Шуруповерти

назві А - Я
назві Я - А
від дешевих
від дорогих

Що потрібно знати про шуруповерти?

Шуруповерт — це незамінний інструмент і в побуті, і в майстерні. Він дозволяє економити час на монтажі та значно спрощує ремонтні роботи.

Використання шуруповерта

Шуруповерт - ШипШина

Механічні шуруповерти прийшли на зміну викрутки, їх використовують не тільки при складанні меблів або монтажі гіпсокартону, а й там, де потрібно закрутити або викрутити шуруп, гвинт тощо. Сучасні моделі мають малу вагу і дуже прості у використанні.

Інструмент комплектується різними насадками, що значно розширює його можливості. Використовуючи спеціальні насадки, його можна застосовувати замість дрилі для свердління отворів.

Критерії вибору якісного шуруповерта

Вибираючи шуруповерт, в першу чергу потрібно визначитися з типом живлення:

  • мережевий — підключається до розетки;
  • Ni-Cd (нікель-кадмієві) акумулятори;
  • Li-Ion (літій-іонні) акумулятори;
  • Ni-MH (нікель-металгідридні) акумулятори.

Акумуляторні Li-Ion — найпотужніші, мають велику кількість циклів зарядки (до 3000 разів), але, на відміну від Ni-Cd, погано працюють в холодну пору року. Ni-MH — менш потужні, ніж Li-Ion, але їх заряду вистачає на довгий час (кількість циклів зарядки — 500 разів).

Від потужності залежить надійність інструменту і його робочі можливості:

  • 3-6 В — цілком достатньо для простих робіт в домашніх умовах;
  • 10-15 В — для роботи з товстим брусом і гіпсокартоном;
  • мінімум 18 В — необхідно для свердління твердих матеріалів.

Але при цьому варто враховувати, що потужні інструменти значно важче, а також ціна їх вище.

Крутний момент визначає зусилля, з яким буде закручений шуруп. Прилад з великим крутним моментом (30-40 Нм) може викрутити найстійкіший або закипілий гвинт або шуруп. Для роботи середньої складності 20 Нм цілком достатньо, а менше ніж 10 Нм — це просто механічна викрутка. Часто даний параметр регулюється за допомогою кільця з поділами.

Купити якісний шуруповерт можна в нашому інтернет-магазині ШипШина. На сайті представлений великий вибір найрізноманітніших моделей — від простих побутових до потужних професійних. Наші ціни вас приємно здивують, а кваліфіковані фахівці допоможуть розібратися в різноманітті цікавого вам товару і підібрати найбільш оптимальний варіант. Доставка товарів здійснюється по всій території України.