Шліфувальні і полірувальні машини

назві А - Я
назві Я - А
від дешевих
від дорогих

Машини для шліфування і палірування

Шліфування — це обов'язковий процес виготовлення практично будь-яких виробів, адже забезпечує не тільки презентабельний зовнішній вигляд, а й хорошу базу для нанесення лаку і фарби.

Шліфувальні й полірувальні машини: застосування і відмінності

Шлифмашинка - ШипШина

Шліфувальні машинки застосовуються для обробки поверхні та доведення її до заданих параметрів шорсткості. Використовуються різні шліфувальні круги для різних видів робіт:

  • зняття лаку і фарби;
  • зняття іржі;
  • вирівнювання поверхні;
  • акуратне різання дерева, металу, керамічної плитки.

Полірувальні машинки використовують для фінішного полірування поверхні вже готового виробу, наприклад, паркету або кованих елементів.

Різновиди шлифмашин

Залежно від цілей використання, шліфувальні машини ділять на:

  • вібраційні;
  • стрічкові;
  • прямі;
  • кутові;
  • ексцентрикові.

Кутові машинки, їх також називають болгарками, досить універсальні — ними можна різати, шліфувати й полірувати, зачищати метал і камінь. Стрічкові є аналогом електрорубанка, їх використовують для обробки рівних поверхонь великої площі.

Вібраційні та ексцентрикові використовують для чистової обробки поверхонь великої площі. Багато таких моделей мають вбудований пилосос. Це професійні прилади, тому їх рідко купують для домашньої майстерні. Різниця в тому, що ексцентрикові мають круглу робочу поверхню (їх водять колами), а вібраційні — прямокутну.

Прямі шліфувальні машини — маневрові та легкі, ними зручно працювати в важкодоступних місцях, обробляти крайки, канавки й отвори. Також виділяють побутові та професійні шліфмашинки. Перші не призначені для інтенсивної експлуатації — можуть працювати 3-4 години в день. У професійних більше запас міцності, а також є додаткові опції регулювання.

У нашому інтернет-магазині ШипШина представлений великий вибір різноманітних шліфувальних машин для різних робіт — як для домашньої майстерні, так і для професійного використання. Якщо у вас виникли труднощі з вибором, ви можете зателефонувати нашим фахівцям, які допоможуть купити потрібний інструмент за оптимальною ціною і функціоналом. Доставка товарів здійснюється по всій території України.