×

096 392 07 02, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Шиномонтажне обладнання

У більшості автосервісів і СТО є послуги шиномонтажу, які вимагають наявності спеціального обладнання. Воно повинно забезпечувати швидку та ефективну роботу, а також відповідати всім вимогам безпеки.

У нашому інтернет-магазині ШипШина вас чекає широкий асортимент спеціалізованих установок і верстатів, що дозволяють оптимізувати робочий процес і принести додатковий прибуток.

Яке обладнання потрібно для шиномонтажу?

Шиномонтажный станок TROMMELBERG - shyp-shyna.com.ua

Основне шиномонтажне обладнання, необхідне для повного надання послуг, складається з:

Балансувальний верстат необхідний для зменшення зношування покришок, підвіски й кермової системи шляхом усунення дисбалансу колеса. Існує два види таких пристроїв: з ручним- і електроприводом.

Шиномонтажні верстати, необхідні для знімання й встановлення покришок на колесо, діляться на автоматичні та напівавтоматичні. За спрямованістю виділяють верстати для легкових і вантажних авто, а також універсальні моделі. Азотна установка потрібна для накачування шин азотом, який за своїми характеристиками кращий за кисень, а вулканізатор слугує для усунення механічних пошкоджень покришок.

Борторозширювач необхідний для розширення бортів покришок, часто використовується при органолептичному огляді внутрішньої частини покришки і її ремонті, а також дозволяє швидко встановити камеру в покришку. За принципом роботи розрізняють такі види установок:

  • механічні;
  • пневматичні;
  • гідравлічні.

Механічні моделі в основному застосовуються під час роботи з легковими автомобілями, а пневматичні й гідравлічні борторозширювачі мають ширший набір функцій і можуть застосовуватися для габаритного транспорту з великим розміром шин.

Де можна замовити комплект шиномонтажного обладнання?

Купити обладнання для шиномонтажу ви можете в нашому інтернет-магазині за найбільш доступними цінами. У продажі представлена продукція від відомих виробників. Вас чекає якісний сервіс, швидка доставка Києвом, а також доставка до Харкова, Одеси та інших міст України.