0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

InterTool

Компресор InterTool PT-0013 4/3000 Вт 380 В

Код: 812601
грн 9 899 грн
немає в наявності
4/3000 Вт
380 В


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Ін-Тайм
Самовивіз з магазину "ШипШина"

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку

Опис

Потужний продуктивний компресор PT-0013 з трифазним електродвигуном. Призначений для забеспечення стисненим повітрям пневматичного устаткування, яке застосовується на виробництві та в майстернях. Потужність компресора дозволяє одночасно підключати  декілька пневматичних інструментів, але сумарна витрата повітря споживачами не повинна перевищувати продуктивності компресора.

При робочому тиску 8 атм продуктивність компресора становить 500 л/хв., обсяг ресивера - 100 л. Нормальна робота компресора забезпечується при співвідношенні часу роботи до відпочинку, як 2 до 1. Для зручного переміщення по робочому майданчику, компресор має два колеса і хромовану подовжену рукоятку, з'єднану з ресивером. На зворотному боці ресивера є ​​додаткова рукоятка для підняття компресора. Дві опорні ніжки згладжують коливання компресора під час роботи.

Особливості

Ремінна передача;

V-подібний;

2 сталевих циліндра;

2 виходи з швидкороз'ємними з'єднаннями;

2 манометра і регулятор тиску;

Автоматика;

Аварійний клапан скидання.

Блок управління компресором складається з блоку включення/виключення, двох вихідних клапанів, манометрів, запобіжного клапана. Для безпечного користування компресором, шківи з ременями закриті захисною металевою решіткою. Компресор має V-подібну головку циліндрів, у верхній частині якої розташовуються два всмоктувальних фільтра. Сталеві циліндри мають великі ребра охолодження, зробленних з алюмінію. Компресор оснащений трифазним електродвигуном 380 В (3000 Вт), який за допомогою ремінної передачі надає поршневі зворотно-поступальний рух.

Поршень забезпечує нагнітання повітря. Пропускний клапан, що знаходиться в голівці циліндра, забезпечує подання повітря через повітряний фільтр в циліндр. Потім стиснене повітря через трубопровідну магістраль надходить в балон для стисненого повітря (ресивер). На ресівері встановлений блок автоматики, вимірювач і регулятор тиску, випускний клапан. І, нарешті, через гнучкий шланг (купується окремо) стиснене повітря подається на підключені пневматичні інструменти. Для забезпечення якісних характеристик стисненого повітря обов'язково використовуйте блок підготовки повітря.

Назва властивості Значення властивості
Бренд InterTool
Модель PT-0013
Вага 85,000
Напруга 380 В
Робочий тиск (атм) 8
Продуктивність 500
Потужність 4/3000 Вт
Об'єм ресівера (л) 100