0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

InterTool

Компресор InterTool PT-0004 3/2230 Вт 230 В

Код: 814160
грн 4 799 грн
немає в наявності
3/2230 Вт
230 В


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Ін-Тайм
Самовивіз з магазину "ШипШина"

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку

Опис

Компресор PT-0004 - чудовий варіант для нескладних робіт, пов'язаних з використанням стисненого повітря. Ця модель може застосовуватися на автосервісах, станціях технічного обслуговування, для особистих цілей із застосуванням пневмоінструментів та в інших галузях, де застосовується стиснене повітря. Компресор підключається до побутової мережі 230В і має електродвигун потужністю 2230Вт. Модель оснащена двома сталевими циліндрами і має V-подібний тип двигуна. Продуктивність компресора становить 354 л / хв, об'єм ресивера 50 л, робочий тиск 8 атм.

Особливості

Коаксіальний привід;

V-подібний двигун;

2 сталевих циліндра;

2 виходи з швидкороз'ємними з'єднаннями;

Регулятор тиску і 2 манометра;

Автоматичний запуск і вимкнення при досягненні граничного і мінімального рівня тиску;

Автоматичний аварійний клапан скидання;

Захист від струму на корпусі компресора з кнопкою перезапуску.


Компресор автоматично запускається при падінні тиску до 6 атм і автоматично вимикається, якщо тиск досяг 8 атм. Крім цього, на компресорі є запобіжний клапан, який відкривається, якщо раптом тиск в ресивері досяг 8,5 атм. Запобіжний клапан виступає в ролі додаткового захисту, випускаючи з ресивера зайве стиснене повітря. Компресор має компактну конструкцію з колесами і ручкою для зручного транспортування і пересування на робочому майданчику. Опорна ніжка з гумовою накладкою забезпечує стійкість компресора і згладжує вібрацію під час роботи. Компресор має ресивер об'ємом 50 л для збереження необхідного обсягу стисненого повітря.

Електродвигун в парі з головкою циліндрів надійно закріплений на ресівері. Коаксіальний привід забезпечує максимальну частоту обертання і передає весь оборотний момент на головку циліндрів. За рахунок цього колінчастий вал обертається з тією ж частотою, що і електродвигун. Додатковий захист електродвигуна виконаний у вигляді кожуха. Коаксіальні компресори швидко гріються за рахунок високої частоти обертання електродвигуна, який передає на вал головки циліндрів ті ж оберти. Тому головка циліндрів має великі охолоджуючі ребра, за рахунок чого відбувається велика тепловіддача. Також з боку захисного кожуха головка циліндрів охолоджується крильчаткою. Компресор PT-0004 стане вашим незамінним помічником для роботи по дому, на станціях технічного обслуговування і при будівництві.

Назва властивості Значення властивості
Бренд InterTool
Модель PT-0004
Вага 39,000
Напруга 230 В
Робочий тиск (атм) 8
Продуктивність 354
Потужність 3/2230 Вт
Об'єм ресівера (л) 50