Велосипеди

Kiddimoto Super Junior
Червоний
XS
Залишити відгук
закінчується
1 926 грн
38
Код: 835777
Код: 835777

Розмір коліс 12"
Матеріал Сталь
Розмір рами XS
детальніше
Apollo Aspire 10
Синій
M
Залишити відгук
закінчується
9 700 грн
194
Код: 834126
Код: 834126

Розмір коліс 27.5"
Матеріал Алюміній
Розмір рами M
детальніше
Apollo Trace 45 HI VIZ
Оранжевий
L
Залишити відгук
закінчується
27 179 грн
543
Код: 834129
Код: 834129

Розмір коліс 28"
Матеріал Алюміній
Розмір рами L
детальніше
Залишити відгук
закінчується
7 473 грн
149
Код: 834132
Код: 834132

Розмір коліс 24"
Матеріал Алюміній
Розмір рами S
детальніше

Купуй велосипед, проводь дозвілля із користю

Велосипед — це один з найпопулярніших транспортних засобів, який відрізняється легкістю в управлінні, доступним обслуговуванням і компактними розмірами. Також він допомагає завжди бути в спортивній формі.

Вибрати велосипед не так просто, оскільки існує безліч різновидів, що мають свою спеціалізацію. Варто відразу визначитися, в яких умовах ви будете їздити та чого ви чекаєте від покупки — комфорту, керованості, міцності або швидкості.

Як правильно вибрати велосипед?

Велосипед APOLLO - shyp-shyna.com.ua

Всі види велобайків можна розділити на дві великі групи: міські та гірські. У першому випадку наголос робиться на комфорт під час їзди якісними асфальтованими дорогами. У другому — на ходові характеристики, що забезпечують міцність і більш передбачувану поведінку байка на складних ділянках маршруту.

Гірські моделі мають зменшений діаметр коліс та широкі шини з агресивним протектором для контролю на бездоріжжі. Існує кілька видів гірських велосипедів:

  • даунхіл;
  • крос-кантрі;
  • фрірайд;
  • MTB.

Велосипеди, призначені для їзди в міських умовах або якісними трасами, діляться на категорії:

  • шосейні;
  • міські;
  • мотокрос і BMX.

На що звернути увагу при виборі велосипеда?

Обираючи велосипед, варто підбирати модель під ваш зріст. Для цього потрібно виміряти довжину внутрішньої поверхні ноги та помножити на певний коефіцієнт (на 0,635 — шосейні, 0,226 — гірські, 0,66 — туристичні).

Також необхідно вибрати байк з надійними гальмами, які можуть бути ножними, обідними й дисковими (гідравлічними або механічними). Матеріали, з яких виготовляється рама, важливі для безпеки. Її виготовляють з таких матеріалів:

Сталеві рами дуже міцні, але досить важкі. Алюмінієві відрізняються легкістю і маневровістю. Карбонові моделі є золотою серединою, адже забезпечують чітке управління на бездоріжжі та трасах, мають відмінну стійкість до механічних пошкоджень і вирізняються довговічністю.

Де можна дешево купити новий велосипед?

Замовити байк ви можете в нашому інтернет-магазині ШипШина за вигідною ціною. Ми здійснюємо продаж тільки якісних моделей від відомих виробників, гарантуємо професійне обслуговування і швидку доставку Києвом, а також в інші міста України.