Спальники

Товар не знайдено
Товар не знайдено

Будь-який похід на природу, в гори або на дикий пляж, що передбачає ночівлю на місці, складно уявити без мішка для сну. Спальник — це незамінний атрибут туризму, який дозволить добре відпочити й набратися сил навіть в дискомфортних кліматичних умовах. Головне — не помилитися з підбором.

Особливості спальних мішків

Спальник — це стьобаний мішок для сну, який застібається на блискавку. Складається як мінімум з трьох шарів:

  • зовнішній шар — повинен бути зносостійким, вологозахищеним і повітропроникним (використовуються переважно нейлон або поліестер);
  • середній шар — це наповнювач для утримання тепла всередині мішка (використовуються пух або синтетичний матеріал);
  • внутрішній шар — м'які матеріали, що дихають та мають гіпоалергенні властивості.

Найчастіше в спальні мішки додатково додається ще один шар утеплювача, який можна стягувати еластичною стяжкою за необхідності. Деякі моделі пропонують додаткові опції у вигляді коміра і потаємної кишені.

На що звернути увагу при виборі спальника?

Найважливіший показник — відчуття комфорту всередині спальника. Не повинно бути занадто спекотно або холодно, а також не повинно бути тісно. Також для подорожей важлива вага і розмір спального мішка в згорнутому вигляді. Щоб не відчувати дискомфорту, важливо підібрати мішок під передбачувану температуру використання.

Існують виключно зимові варіанти, розраховані на мінусові температури. Варто враховувати, що вони є дискомфортними для плюсових температур. Кожний мішок для сну розрахован на певний діапазон температур, тому обов'язково зверніть на це увагу.

Спальники умовно класифікуються так:

  • літні — використовуються при температурі від +12 до 0 градусів;
  • міжсезонні — використовуються при температурі від +6 до 0 градусів;
  • зимові — використовуються при температурі від -6 до -15 градусів;
  • екстремальні — максимально утеплені моделі, від -15 до -40 градусів.

При цьому для моделей екстремального типу гранична температура обов'язково прив'язується до максимального часу, при якому можна перебувати в спальному мішку одягненим без шкоди для здоров'я (як правило, не більше 6 годин). Існують жіночі моделі, чоловічі та унісекс. Відрізняються розмірами й забарвленням. Розмір підбирається для певного росту і за іншими індивідуальними параметрами.

Підібравши оптимальний мішок для сну, ви завжди зможете з комфортом переночувати навіть на вершині гори. Більшість спальників досить компактні та легкі. Правильно підібраний спальний мішок стане вашим вірними помічником в поході.

Де можна купити мішок для сну?

У нашому інтернет-магазині ШипШина ви знайдете широкий вибір спальників за доступними цінами. Оберіть оптимальний спосіб оплати й чекайте товар протягом 3 робочих днів. Доставка здійснюється по всій Україні послугами транспортних компаній. Якщо у вас виникли питання з підбору, звертайтеся до наших фахівців. Ми обов'язково допоможемо вибрати кращий варіант під ваш бюджет і вимоги.