Велошини

назві А - Я
назві Я - А
від дешевих
від дорогих
Код: 34917

Діаметр 28
Ширина 1,35
детальніше
Код: 35963

Діаметр 26
Ширина 2,25
детальніше
Код: 27965

Діаметр 27,5
Ширина 2,25
детальніше
Код: 35961

Діаметр 29
Ширина 2,25
детальніше

Велошини на будь-який смак

Однією з найбільш важливих складових велосипеда є шини. Від їх якості й різновиду залежить рівень комфорту й безпеки, а також якість зчеплення. Залежно від типу велосипеда необхідно підбирати певний вид коліс, які будуть відповідати спрямованості моделі — маунтінбайк це, велосипед для перегонів, чи простий байк для міста.

Як правильно вибрати велошини?

Велошина SCHWALBE - shyp-shyna.com.ua

При покупці велосипедних коліс перш за все необхідно визначитися з їх розміром. Він повинен бути точно підібраний до вашої моделі велосипеда. Але при цьому допускаються мінімальні відхилення для забезпечення певних ходових властивостей, наприклад, кращого зчеплення або розгону.

Також важливо звернути увагу на тип гуми. Найбільш якісне зчеплення може забезпечити м'яка гума з високим рівнем еластичності, а жорстка — більш міцна і варіативна. Спортивні моделі часто розробляють із застосуванням подвійного компаунда, що забезпечує переваги обох типів шин.

Протектори для велошин

Малюнок протекторів має велике значення тому, що саме він визначає поведінку велосипеда в тих чи інших умовах. Існує кілька основних типів протекторів:

  • сліки — практично гладкі шини для високоякісних рівних доріг або треків;
  • напівсліки — комбінація сліків і шипованої гуми, що дозволяє досягти миттєвого прискорення і мінімального опору коченню на більшості типів покриття;
  • з інвертованим протектором — забезпечують краще зчеплення й опір коченню, добре підходять для неякісних доріг і бездоріжжя;
  • шипасті — створені для суворих умов і треків зі складним рельєфом.

До окремої категорії варто віднести зимові моделі з м'якою структурою і шипами (для їзди в ожеледицю), безкамерні шини, велотрубки та гуму з антипрокольним шаром, який суттєво підвищує довговічність продукції.

Де можна купити шини для велосипеда?

Замовити велошини ви можете в нашому інтернет-магазині ШипШина. На сайті представлені перевірені товари високої якості та за доступними цінами. Вас чекає професійний сервіс і широкий асортимент велосипедної гуми від відомих виробників. Оперативна доставка здійснюється Києвом і в інші міста України.