0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Kormoran

Вантажна літня шина Kormoran U 10,00R20 146/143K

Код: 21785
закінчується
грн 9 883 грн
Залишити відгук


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Ін-Тайм
Самовивіз з магазину "ШипШина"

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код
Розмір
Індекси
Ціна
245
150/146K
10 904 грн
25053
152/150K
14 520 грн
21785
146/143K
9 883 грн
252
152/148L
11 256 грн

Не секрет, що швидкісні шини kormoran u спеціально створені для того, щоб їх застосовувати на авто найвищого класу. Більше того, шини такого роду дозволяють забезпечувати максимально високі зчіпні властивості, виходячи на новий, максимально високий рівень керованості.

Не можна не сказати, що з причини зовсім особливих експлуатаційних умов, швидкісні покришки також повинні протистояти температурним навантаженням. З шинами kormoran u автомобілісти навіть готові піти на певні незручності:

  • Швидкий знос
  • Менший комфорт

Обмінявши все це не чудову керованість і зчеплення з дорогою. Не можна не сказати, що сучасні всесезонні покришки були спеціально розроблені для тих людей, кому потрібні кращі характеристики швидкості при використанні своєї машини протягом цілого року (плюс рух по снігу і льоду). Не секрет, що сама можливість створення такого роду шин можливим стала лише завдяки сучасним технологіям, які з'явилися за останній час.

Відзначимо, що шини рекомендованих типорозмірів мають однакову довжину кола (зовнішній діаметр). Таким чином, це не призведе до можливих спотворень свідчень лічильника кілометражу і спідометра.

Назва властивості Значення властивості
Бренд Kormoran
Модель U
Ширина 10,00
Діаметр R20
Індекс швидкості K (макс. 110 км/год)
Індекс навантаження 146/143
Тип Вантажна
Сезон літня шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Супутні товариПодібні товари


Товари, які ви дивились