0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Dunlop

Мотошина літня шина Dunlop GEOMAX MX52 120/80 R19 63M

Код
Розмір
Індекси
Ціна
24965
54M
1 746 грн

Опис

Нова середньо-жорстка позашляхова шина розроблена і вдосконалена у найбільш конкурентних у світі мотокросу умовах.

  • оптимальне гальмування і стійкість при входах у повороти завдяки направленому малюнку протектора (передня шина MX52);
  • точність прямування й утримання смуги завдяки системі контролю напруження каркасу (CTCS);
  • краща керованість, краще зчеплення з поверхнею та підвищена стійкість завдяки нерівномірному розміщенню блоків центрального протектора;
  • технологія Dunlop Progressive Cornering Block посилює контроль ковзання і зчеплення при вході в повороти;
  • центральні блоки забезпечують чудове зчеплення й зменшують зношуваність на твердій поверхні (задня шина MX52);
  • спеціальний склад шини зменшує відскоки. ідеально підходить для жорстких поверхонь (задня шина MX52);
  • нові бокові блоки полегшують входи в повороти і сприяють руху жорсткою поверхнею (задня шина MX52).
Назва властивості Значення властивості
Бренд Dunlop
Ширина 120
Профіль 80
Діаметр R19
Індекс швидкості M (макс. 130 км/год)
Індекс навантаження 63 (макс. 272 кг)
Тип Мотошина
Сезон літня шина
Вісь Ведуча

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.