0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

НкШЗ

Вантажна літня шина НкШЗ NR-701 12,00R20 154/150K

Код: 6304
грн 11 086 грн
Залишити відгук
12,00R20 154/150K
літня шина вантажна
Інші розміри

 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Ін-Тайм
Самовивіз з магазину "ШипШина"

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код
Розмір
Індекси
Ціна
6304
154/150K
11 086 грн

Супутні товари


Опис

Вантажна шина НкШЗ NR-701 призначена для експлуатації на асфальтованій або грунтової поверхні. Шина використовується на задній осі з можливістю встановлення на передній. Протектор розроблений таким чином, щоб збільшити пляму контакту з дорожньою поверхнею. Суцільнометалокордовий каркас робить шину особливо міцною. Рисунок протектора сприяє відмінному зчепленню з дорогою за будь-яких погодніх умовах. Розширені канавки ефективно виводять воду, болото і мокрий сніг з плями контакту, мінімізуючи ризик аквапланування. Стійка і довговічна гумова суміш, до складу якої входять силіка і техвуглець покращеної марки, здатна витримати температурний діапазон від -45 до +55 градусів. Відрізняється паливною економічністю та малошумністю. Передбачена можливість наварки протектора.

Подібні товари

Назва властивості Значення властивості
Бренд НкШЗ
Ширина 12,00
Діаметр R20
Індекс швидкості K (макс. 110 км/год)
Індекс навантаження 154/150
Тип Вантажна
Сезон літня шина

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Товари, які ви дивились