0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Fulda

Легкова зимова шина Fulda Kristall Montero 2 155/70 R13 75T


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Самовивіз з магазину "ШипШина"

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код Розмір Індекси Ціна
44395 XL 175/65 R15 88T 1 277 грн купити

Автошини Fulda Kristall Montero 2 є новим поколінням зимової автогуми для водіїв, яким необхідна безпека.

На боковині автогуми намальована сніжинка - це промисловий стандарт, який підтверджує зимову сертифікаційну якість. Це є гарантією того, що відмінні зчіпні та тягові параметри автошини Fulda Kristall Montero 2 на льоду і снігу. Індикатор зимового зносу дозволить визначити глибину протектора для безпечної їзди.

Незамерзаючий нового покоління полімер був використаний з метою підвищення еластичності автогуми в мороз, гарантуючи більшу тягу і плавний хід на різних зимових дорожніх покриттях.

Малюнок протектора знайомий по попередній моделі все також рясніє «чіпкими» численними ламелями, які володіють гострою кромкою, що надає впевненість на слизьких дорогах. Ефект кромки в даній моделі став проявлятися ще краще, так як кількість ламелів в цих шинах збільшено.

Як нам показують Fulda Kristall Montero 2 відгуки від багатьох автовласників, все це зможе забезпечити:

  1. Відмінне зчеплення на дорогах при різних умовах.
  2. Опір акваплануванню.
  3. Зменшення гальмівного шляху і відмінну тягу на засніжених дорожніх покриттях.
Назва властивості Значення властивості
Бренд Fulda
Модель Kristall Montero 2
Ширина 155
Профіль 70
Діаметр R13
Індекс швидкості T (макс. 190 км/год)
Індекс навантаження 75 (макс. 387 кг)
Тип Легкова
Сезон зимова шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Супутні товариПодібні товари

Інші моделі Fulda