0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Matador

175/60 R15 81H Словаччина | Інші розміри

Легкова літня шина Matador MP-16 175/60 R15 81H (Словаччина)

Код: 47842
закінчується
грн 1 734 грн
Залишити відгук


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Самовивіз з магазину "ШипШина"

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код
Розмір
Індекси
Ціна
4881
84T
1 176 грн
47842
81H
1 734 грн

Літні радіальні шини останнього покоління Matador MP 16 призначені для експлуатації на машинах середнього і легкого класу. Matador MP 16 стійкі до проколів і мають високу зносостійкість. Для шин розробили протектор з асиметричним малюнком і поділом на внутрішню і зовнішню зону. Зовнішню сторону складають великі блоки, функція яких переносити сили при зміні напрямку руху. Зовнішня зона складається з невеликих за розміром блоків з глибокими канавками. Вони оперативно відводять воду, забезпечують краще зчеплення з дорогою і безпечного гальмування на мокрому дорожньому полотні.

При виробництві шин Matador MP 16 використовувалася технологія VOC FREE з дуже низьким опором коченню і хорошим зчепленням на сухому і мокрому асфальті. Рівень шуму шин значно знижений за рахунок комбінації різних форм блоків протектора. Три радіальні канавки швидко відводять воду і знижують ризик аквапланування. Шини забезпечені індикатором зносу, який поінформує водія про необхідність заміни гуми. У порівнянні з минулими моделями Matador MP 16 володіє кращими показниками безпеки та комфорту і забезпечить впевнене керування в будь-яку погоду.

Назва властивості Значення властивості
Бренд Matador
Модель MP-16
Ширина 175
Профіль 60
Діаметр R15
Індекс швидкості H (макс. 210 км/год)
Індекс навантаження 81 (макс. 462 кг)
Тип Легкова
Сезон літня шина
Вісь Універсальна
Країна виробництва Словаччина

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Супутні товариПодібні товари


Товари, які ви дивились