Мій кабінет
Кошик

0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Dunlop

Легкова літня шина Dunlop SP StreetResponse 175/70 R13 82T
175/70 R13 82T
літня шина легкова
Інші розміри

 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Ін-Тайм
MeestExpress
САТ

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код
Розмір
Індекси
Ціна
43225
82T
1 408 грн
3901
81T
1 503 грн
3939
91T
1 594 грн

Опис

Шини Dunlop для міських автолюбителів - Dunlop sp streetresponse

З 2010 року виробляються і експлуатуються літні шини марки Dunlop sp streetresponse, призначені для використання в міських умовах. Вони розраховані на асфальтове і бетонне покриття міських вулиць, маневрену і активну їзду на невисоких швидкостях. У виробництві основний упор зроблений на легку керованість, комфорт, безшумність і економічність.

Спеціально підібраний лінійний асиметричний малюнок з дрібних шашок з глибокими поздовжніми канавами і безліччю поперечних дрібних канавок і насічок покликаний вирішити кілька завдань:

  • Збільшити силу зчеплення з поверхнею шосе і в суху і в сиру погоду;
  • Усунути аквапланування на залитій водою трасі;
  • Забезпечити курсову стійкість і легку керованість;
  • Зменшити шум.

Щільні плечові ділянки з оригінальним малюнком і L - (Z -) подібними канавками дозволяють шині Dunlop sp streetresponse ефективно утримувати курс і забезпечувати м'який розгін і гальмування. Використання нових технологій в підборі гумової суміші (TouchTechnology) і розробці протектора (MultiRadiusTread Technology-MRT) дозволили отримати високу зносостійкість, комфорт і безшумність шин.

Назва властивості Значення властивості
Бренд Dunlop
Ширина 175
Профіль 70
Діаметр R13
Індекс швидкості T (макс. 190 км/год)
Індекс навантаження 82 (макс. 475 кг)
Тип Легкова
Сезон літня шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.