0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Bridgestone

Легкова зимова шина Bridgestone Blizzak Revo2 185/55 R16 83Q

Код Розмір Індекси Ціна

Bridgestone Blizzak revo 2 - надійні зимові шини.

Компанія Bridgestone є популярною компанією з виробництва шин і займає лідируюче місце в рейтингу вже більше 70 років. Шини даної компанії відрізняються високим рівнем безпеки на зимових дорогах і якісної гумою, що забезпечує чітке зчеплення з будь-яким покриттям.

Новинка Bridgestone Blizzak revo 2 - це нешиповані покришки, що забезпечують безпечне водіння на снігу і льоду. При цьому вони надають ефективність і комфорт гальмування. Вони розроблені спеціально для надійного зчеплення з дорогою в зимових умовах їзди. Зимові шини Bridgestone Blizzak revo 2 дозволяють водієві розігнатися до 190 км / год, зберігаючи стійкість на мокрій дорозі. Це справжній прорив у світі автомобільних шин, адже такого раніше не було.

Малюнок протектора даної моделі шин має два види. Це спрямований низькопрофільний типорозмір і симетричний среднепрофільний. Перший тип малюнка протектора призначено 35-55 серії, а другий - 60-80.

На сьогоднішній день шинами від Bridgestone взуті гоночні автомобілі, які завойовують призові місця. Шини даної моделі використовуються на таких автомобілях, як БМВ, Порше, Даймлер Крайслер і Лексус.

Назва властивості Значення властивості
Бренд Bridgestone
Модель Blizzak Revo2
Ширина 185
Профіль 55
Діаметр R16
Індекс швидкості Q (макс. 160 км/год)
Індекс навантаження 83 (макс. 487 кг)
Тип Легкова
Сезон зимова шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Супутні товариПодібні товари

Інші моделі Bridgestone