Мій кабінет
Кошик

0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Yokohama

Легкова літня шина Yokohama BluEarth AE-01A 185/60 R14 82H
185/60 R14 82H
літня шина легкова
Інші розміри

 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Ін-Тайм
MeestExpress
САТ

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код
Розмір
Індекси
Ціна

Опис

Літня легкова шина Yokohama A.drive AE-01A була створена спеціально для легкових автомобілів компактного класу. Ключовою особливістю цієї моделі є високий рівень безпеки та комфорту, що дивним чином поєднується з чудовими показниками паливної економічності. Крім цього, новинка може похвалитися дуже низьким рівнем шумо-, і вибронагруженности.  

Основні особливості шини Yokohama Bluearth AE01A:

  • Прекрасні показники паливної економічності, чого вдалося досягти за рахунок зниження на 20% опору коченню;
  • Гумова суміш Nano BLEND Compound з маслом апельсинового дерева покращує зчеплення, особливо на мокрій дорозі, забезпечуючи при цьому відмінну зносостійкість протектора;
  • Невелика вага, завдяки максимально полегшеної конструкції шини;
  • Відмінні показники аеродинаміки досягнуті за рахунок особливої ​​форми боковин і стінок дренажних канавок;
  • 5 поздовжніх ребер забезпечують чудову курсову стійкість при русі на будь-якій швидкості;
  • Чудова керованість на мокрій дорозі за рахунок високої стійкості до аквапланування;
  • Низький опір кочення, завдяки зниженому вазі і додаванню додаткового протекторного шару Advanced Inner Liner, який зменшив більш ніж на третину втрати тиску шини.
Назва властивості Значення властивості
Бренд Yokohama
Ширина 185
Профіль 60
Діаметр R14
Індекс швидкості H (макс. 210 км/год)
Індекс навантаження 82 (макс. 475 кг)
Тип Легкова
Сезон літня шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.