Мій кабінет
Кошик

0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Yokohama

Легкова літня шина Yokohama BluEarth AE-01A 185/60 R14 82H: 4,2 / 1
185/60 R14 82H
літня шина легкова
Інші розміри
 
Доставка

Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:


 
Варіанти оплати

Опис

Літня легкова шина Yokohama A.drive AE-01A була створена спеціально для легкових автомобілів компактного класу. Ключовою особливістю цієї моделі є високий рівень безпеки та комфорту, що дивним чином поєднується з чудовими показниками паливної економічності. Крім цього, новинка може похвалитися дуже низьким рівнем шумо-, і вибронагруженности.  

Основні особливості шини Yokohama Bluearth AE01A:

  • Прекрасні показники паливної економічності, чого вдалося досягти за рахунок зниження на 20% опору коченню;
  • Гумова суміш Nano BLEND Compound з маслом апельсинового дерева покращує зчеплення, особливо на мокрій дорозі, забезпечуючи при цьому відмінну зносостійкість протектора;
  • Невелика вага, завдяки максимально полегшеної конструкції шини;
  • Відмінні показники аеродинаміки досягнуті за рахунок особливої ​​форми боковин і стінок дренажних канавок;
  • 5 поздовжніх ребер забезпечують чудову курсову стійкість при русі на будь-якій швидкості;
  • Чудова керованість на мокрій дорозі за рахунок високої стійкості до аквапланування;
  • Низький опір кочення, завдяки зниженому вазі і додаванню додаткового протекторного шару Advanced Inner Liner, який зменшив більш ніж на третину втрати тиску шини.
Назва властивості Значення властивості
Бренд Yokohama
Ширина 185
Профіль 60
Діаметр R14
Індекс швидкості H (макс. 210 км/год)
Індекс навантаження 82 (макс. 475 кг)
Тип Легкова
Сезон літня шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.