Мій кабінет
Кошик
Обране

0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Amtel

Легкова літня шина Amtel Planet DC 185/60 R14 82H


Код: 3465
грн 936 грн
185/60 R14 82H
літня шина легкова
Інші розміри

 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Ін-Тайм
MeestExpress
САТ

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код
Розмір
Індекси
Ціна
3465
82H
936 грн

Опис

Це шини з класичним поєднанням центральної канавки кільцевих ребер, двох рядів шашечок і грунтозачепів, яке завжди дає водієві упевненість при їзді по дорозі в будь-якому стані. Модель Amtel Planet DC призначена для літньої експлуатації, і обладнана масивними грунтозачепами, що гарантують стійкість на крутих поворотах.

Для зниження шуму при русі передбачено в малюнку протектора чергування елементів різних розмірів: це забезпечує і відсутність резонансу в русі. Спеціальний малюнок протектора з широкими і вузькими канавками доповнений у плечовій зоні прорізами для забезпечення однакової керованості транспортом на мокрих і сухих дорожніх поверхнях.

Проблема аквапланування в цій моделі вирішена наявністю в протекторі системи гідровідвідних каналів. Крім ребер і дренажних канавок малюнок протектора Amtel Planet DC має дрібні тепловідображуючі насічки, які оптимально розподіляють температуру по поверхні шини для виключення перегріву окремих складових протектора.

До переваг шин можна віднести і відмінну стійкість до механічних ударів на великій швидкості - для вітчизняних доріг це особливо актуально.


Подібні товари

Назва властивості Значення властивості
Бренд Amtel
Ширина 185
Профіль 60
Діаметр R14
Індекс швидкості H (макс. 210 км/год)
Індекс навантаження 82 (макс. 475 кг)
Тип Легкова
Сезон літня шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Товари, які ви дивились