×

096 392 07 02, 066 390 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Paxaro

Легкова літня шина Paxaro SUMMER COMFORT 185/65 R14 86T


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код Розмір Індекси Ціна
66214 165/70 R14 81T 891 грн купити

Paxaro Summer Comfort - це один з кращіх представників компанії Paxaro в категорії літніх легкових покришок. Завдяки інноваційним технологіям, які шинна компанія використовую у створенні і виготовленні своєї продукції, якість гуми тримається на досить високому рівні при відносно помірній ціні. Тому автошини від бренду Paxaro користуються попитом серед власників автомобілів середнього класу.
До складу гумової суміші ввійшли натуральний та синтетичний каучук, кремній. Завдяки цьому покришки Paxaro Summer Comfort демонструють чудову стійкість курсу та зчеплення навіть на мокрій дорозі. Також це вплинула на рівномірне зношення протектора, що гарантує довший термін експлуатації даних шин. До того ж, перевагою Paxaro Summer Comfort є стійкість до високих температур, тому в спеку гума не буде "плавитися", отже буде зберігати свої ходові властивості і не підведе вас на дорозі.
Поліпшення контакту шин з дорогою вдалось досягти завдяки спрямованому малюнку протектора та його легкій асиметричності. Це сприяє не лише відмінному зчепленню, а й скороченню гальмівного шляху. Завдяки широкій плямі контакту шини мають більшу площу дотику з дорожнім покриттям, що суттево покращує реакцію на повороти керма. Додаткової стійкості до занасов шинам надає дренажна система, яка сприяє швидкому виведенню великої кількості води з-під коліс авто.
Якщо ви прагнете впевненості на дорогах - обирайте Paxaro Summer Comfort!

Назва властивості Значення властивості
Бренд Paxaro
Модель SUMMER COMFORT
Ширина 185
Профіль 65
Діаметр R14
Індекс швидкості T (макс. 190 км/год)
Індекс навантаження 86 (макс. 530 кг)
Тип Легкова
Сезон літня шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.
Подібні товари

Інші моделі Paxaro