0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Matador

Легкова літня шина Matador MP-44 185/65 R15 88T

Код: 4905
грн 1 635 грн
немає в наявностіЗалишити відгук Замовлень (11)
185/65 R15 88T
літня шина легкова
Інші розміри

 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Ін-Тайм
Самовивіз з магазину "ШипШина"

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код
Розмір
Індекси
Ціна
18869
99H
1 994 грн

Опис

Літні радіальні високошвидкісні шини Matador MP 44 призначені для автомобілів середнього і вищого класу. Дана модель відмінно підходить для руху на високих швидкостях. Малюнок протектора виконаний в особливій технології, що складається в розподілі на дві зони. Зовнішня сторона відповідає за стійкість в поворотах і стабільне управління при різких маневрах. Малюнок протектора в цій області складається з великих блоків. Внутрішня частина складається з дрібних елементів з глибокими канавками, розташованими один до одного під різним кутом. Завдяки такій конструкції вода оперативно відводиться і збільшується зчеплення з мокрою дорогою.

Короткий гальмівний шлях моделі Matador MP 44 забезпечують масивні прямокутні блоки в плечових зонах протектора. Шини Matador MP 44 оснащені жорстким поздовжнім ребром. Завдяки цьому елементу значно збільшена курсова стійкість і стабільність під час прямолінійного руху і при входженні в повороти. Зчеплення на будь-якому покритті забезпечує асиметричний малюнок протектора. Зменшення ризику аквапланування за рахунок трьох поздовжніх канавок збільшує комфорт під час руху під дощем.


Подібні товари

Назва властивості Значення властивості
Бренд Matador
Ширина 185
Профіль 65
Діаметр R15
Індекс швидкості T (макс. 190 км/год)
Індекс навантаження 88 (макс. 560 кг)
Тип Легкова
Сезон літня шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.