0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Росава

Легкова зимова шина під шип Росава Contyre Arctic Ice 3 185/65 R15 88T

Код: 35994
грн 905 грн

185/65 R15 88T
зимова шина під шип легкова
Інші розміри

 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Ін-Тайм
Самовивіз з магазину "ШипШина"

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код
Розмір
Індекси
Ціна
23940
82T
785 грн
827999
88T
1 282 грн
35994
88T
905 грн

Опис

Творці зимової шини Contyre Arctic Ice 3 домоглися оптимального поєднання якості шини та її вартості.

Агресивний тип малюнка протектора. Розташування і конфігурація канавок забезпечують протектору з направленим малюнком, ефективне видалення сніжної каші з плями контакту з дорогою і хороше самоочищення від бруду і снігу.

Центральне ребро. Застосування в конструкції шини центрального ребра сформувало такі сильні властивості шини, як курсова стійкість і точність реакцій на рульове керування.

Висока щільність ламелізаціі. Шина Contyre Arctic Ice 3 характеризується винятковими тяговими і гальмівними властивостями по укоченому снігу завдяки рекордній кількості ламелей (більше 5 тис.), які значно підвищують коефіцієнт зчеплення з дорожнім покриттям і гарантують оптимальне гальмування.

Оптимальне розташування отворів під шипи. Для забезпечення стабільності зчіпних властивостей шипів шина Contyre Arctic Ice 3 спеціальні технологічні отвори, які забезпечують надійне утримання шипа в гумі. Наявність отворів під шипи дозволяє легко і якісно робити шипування. Розташування шипів в кілька доріжок і оптимальне їх чергування з грунтозачепамиі є, в свою чергу, запорукою безпеки руху на голому льоду.

Гумова суміш. Конструкція шини в поєднанні з еластичною гумою в протекторі забезпечують високу безпеку руху і надійну працездатність шини в зимових умовах.


Подібні товари

Назва властивості Значення властивості
Бренд Росава
Ширина 185
Профіль 65
Діаметр R15
Індекс швидкості T (макс. 190 км/год)
Індекс навантаження 88 (макс. 560 кг)
Тип Легкова
Сезон зимова шина під шип
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Товари, які ви дивились