×

096 392 07 02, 066 390 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Fulda

Легкова зимова шина Fulda Kristall Montero 185/70 R14 88T


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код Розмір Індекси Ціна
1499 185/70 R14 88T 1 546 грн купити
1509 195/70 R14 91T 1 894 грн купити

Зимова нешипована шина fulda kristall montero проведена на основі попередньої популярної автогуми Krictall Gravito, яка у багато разів перевершує її по ефективності і керованості.

При цьому вдалося опірність акваплануванню збільшити на 25%, в результаті більшій кількості ламелей зменшується гальмівний шлях і поліпшується зчеплення на льоду і снігу. Прохідність автогуми fulda kristall montero підвищилася на 25%, тим самим знижуючи витрати автовласника.

Поздовжні глибокі канавки і асиметрична спрямована текстура протектора автогуми призводить до швидкого відведення бруду і води, що в свою чергу знижує можливість аквапланування. Завдяки многорадіусной форми на профілі протектора рівномірно забезпечується розподіл тиску, що призводить до низького рівня шуму і рівномірному зносу протектора.

Оптимізована текстура протектора, поліпшений склад автогуми та зимовий індикатор протекторного зносу в області зимових автошин дана модель входить в ряд найкращих сучасних розробок.

Основні переваги даної моделі:

  1. Опір акваплануванню.
  2. Зниження витрат.
  3. Оптимальне зчеплення на льоду і снігу.
  4. Безпечне водіння.
Назва властивості Значення властивості
Бренд Fulda
Модель Kristall Montero
Ширина 185
Профіль 70
Діаметр R14
Індекс швидкості T (макс. 190 км/год)
Індекс навантаження 88 (макс. 560 кг)
Тип Легкова
Сезон зимова шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Супутні товариПодібні товари

Інші моделі FuldaТовари, які ви дивились