×

096 392 07 02, 066 390 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Росава

185/75 R16C 104/102N Україна | Інші розміри

Легковантажна всесезонна шина Росава БЦ-24 185/75 R16C 104/102N (Україна)


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код Розмір Індекси Ціна
5807 185/75 R16C 104/102N 1 420 грн купити

Якщо ви хочете заощадити і одночасно купити якісні шини, то, в даному випадку, вам необхідно придбати Росава БЦ 24

Ця модель покришок являє собою всесезонні шини для мікроавтобусів. Вони користуються великою популярністю серед водіїв нашої держави. Це обумовлюється такими причинами: по-перше, ціна набагато нижча сезонних, по-друге, іноді вони показують себе більш надійними і витривалими, ніж їх побратими такого ж класу. Варто також відзначити, що вони мають якість адаптації до будь-якої погоди. Тому немає різниці, чи будете ви їх використовувати в спекотне літо або сувору зиму. Гума має властивість зберігати свою колишню форму і не деформуватися.

Через свого симметрического малюнка шини легко очищаються від бруду і мокрого снігу. Таким чином, ризик аквапланування знижений. Малюнок на протекторі розташований з невеликим зсувом. І завдяки цьому рівень шуму знижується до мінімуму. Спеціальні шипи сприяють високим ланцюговим характеристикам. І взагалі, дана модель дуже міцна і зносостійка.

Таким чином, Росава БЦ 24 - відмінний варіант покришок економ класу.

Назва властивості Значення властивості
Рік 2021
Країна виробництва Україна
Бренд Росава
Модель БЦ-24
Ширина 185
Профіль 75
Діаметр R16C
Індекс швидкості N (макс. 140 км/год)
Індекс навантаження 104/102
Тип Легковантажна
Сезон всесезонна шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Супутні товариПодібні товари


Товари, які ви дивились