0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

НкШЗ

Легкова всесезонна шина НкШЗ Кама-301 185/75 R16C 104/102N (Росія)

Код: 55098
в наявності
грн 1 820 грн
Залишити відгук


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Самовивіз з магазину "ШипШина"

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код Розмір Індекси Ціна
55098 185/75 R16C 104/102N 1 820 грн купити

Всесезонна радіальна шина НкШЗ Кама-301 для автомобілів сімейства "Газель" і "Соболь". Випускається з комбінованою конструкцією каркаса і брекера в камерному і безкамерному виконанні. Має складний рисунок протектора з 4-ма поздовжніми канавками, забезпечує чудову керованість, а також рівномірність зносу. Інноваційний стабілізатор, у вигляді додаткових зв'язків між шашками протектора, що обмежують їх коливання, підвищує надійність і безпеку шини. Широкі прямі канавки і великі прорізи гарантують ефективне водовідведення та захист від аквапланування. Посилені боковини значно покращують керованість і стійкість в поворотах. Новий склад гумової суміші сприяє розширенню робочого діапазону температур, покращенню характеристик шини на мокрій дорозі та зчеплення на снігу і льоду. Завдяки оптимальному ламелюванню шина має прекрасну тягу і чудові гальмівні властивості на зимових дорогах.
Назва властивості Значення властивості
Країна виробництва Росія
Бренд НкШЗ
Модель Кама-301
Ширина 185
Профіль 75
Діаметр R16C
Індекс швидкості N (макс. 140 км/год)
Індекс навантаження 104/102
Тип Легкова
Сезон всесезонна шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Супутні товариПодібні товари

Інші моделі НкШЗТовари, які ви дивились