0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Dunlop

Легкова зимова шина Dunlop SP Winter Response 2 195/65 R15 91T

Код: 23657
грн 1 473 грн
Залишити відгук Замовлень (2)
195/65 R15 91T
зимова шина легкова
Інші розміри

 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Ін-Тайм
Самовивіз з магазину "ШипШина"

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код
Розмір
Індекси
Ціна
43348
86T
1 978 грн
39127
82T
1 545 грн
23657
91T
1 473 грн
23896
84T
1 610 грн
43371
84T
1 160 грн
43373
82T
2 044 грн

Супутні товари


Опис

Новинка 2013 року - зимові шини для легкових автомобілів Dunlop SP Winter Response 2 володіють відмінними показниками гальмування і керованості в будь-яких дорожніх умовах в зимовий період. Нова модель демонструє також хорошу керованість на мокрому покритті і низький опір коченню. Поліпшення зчіпних властивостей на снігу в порівнянні з моделлю - попередницею Dunlop SP Winter Response вдалося досягти за рахунок нового малюнка протектора, плечові блоки якого розташовані під кутом 45 градусів і містять ламелі (прорізи), які сприяють поліпшенню зчеплення на снігу і льоду. Оптимальне розташування блоків у центральній частині протектора шин збільшує площу контакту з поверхнею, тим самим зменшуючи гальмівний шлях і збільшуючи зчеплення при розгоні. Ретельно продумана дренажна система, яка разом з великою кількістю ламелей підвищує рівень безпеки при русі по мокрій дорозі. Оптимізована форма каркаса, що дозволило знизити опір коченню.

 

Отже, шини Dunlop SP Winter Response 2 стали більш економічними. Шини виготовлені за технологією MRT, яка передбачає конструкцію шини з декількома радіусами кривизни, що дозволяє розподіляти тиск на протектор більш рівномірно. Таке рішення значно покращує контроль автомобіля на трасі та поворотах. До складу гумової суміші включені з'єднання silica - plus, що роблять шину еластичною навіть при дуже низьких температурах. Умови їзди взимку можуть різко і несподівано змінитися, дорога може бути засніженою, обледенілою, мокрою, покритою сльотою та брудом. Але інженери Dunlop подбали про безпеку в різних умовах, використовуючи технологію Мульти Ламелей. Ця система передбачає наявність на протекторі безлічі ламелей різних типів, які вступають в дію при певному типі дорожнього полотна.


Подібні товари

Назва властивості Значення властивості
Бренд Dunlop
Ширина 195
Профіль 65
Діаметр R15
Індекс швидкості T (макс. 190 км/год)
Індекс навантаження 91 (макс. 615 кг)
Тип Легкова
Сезон зимова шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Товари, які ви дивились