0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Fulda

Легкова зимова шина Fulda Kristall Montero 195/70 R14 91T (Польща)


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Самовивіз з магазину "ШипШина"

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код Розмір Індекси Ціна

Зимова нешипована шина fulda kristall montero проведена на основі попередньої популярної автогуми Krictall Gravito, яка у багато разів перевершує її по ефективності і керованості.

При цьому вдалося опірність акваплануванню збільшити на 25%, в результаті більшій кількості ламелей зменшується гальмівний шлях і поліпшується зчеплення на льоду і снігу. Прохідність автогуми fulda kristall montero підвищилася на 25%, тим самим знижуючи витрати автовласника.

Поздовжні глибокі канавки і асиметрична спрямована текстура протектора автогуми призводить до швидкого відведення бруду і води, що в свою чергу знижує можливість аквапланування. Завдяки многорадіусной форми на профілі протектора рівномірно забезпечується розподіл тиску, що призводить до низького рівня шуму і рівномірному зносу протектора.

Оптимізована текстура протектора, поліпшений склад автогуми та зимовий індикатор протекторного зносу в області зимових автошин дана модель входить в ряд найкращих сучасних розробок.

Основні переваги даної моделі:

  1. Опір акваплануванню.
  2. Зниження витрат.
  3. Оптимальне зчеплення на льоду і снігу.
  4. Безпечне водіння.
Назва властивості Значення властивості
Рік 2019
Країна виробництва Польща
Бренд Fulda
Модель Kristall Montero
Ширина 195
Профіль 70
Діаметр R14
Індекс швидкості T (макс. 190 км/год)
Індекс навантаження 91 (макс. 615 кг)
Тип Легкова
Сезон зимова шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Супутні товариПодібні товари

Інші моделі Fulda