0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

GoodYear

Легкова літня шина GoodYear Cargo G26 195/70 R15C 104/102R

Код: 4251
грн 1 748 грн
Залишити відгук
195/70 R15C 104/102R
літня шина легкова
Інші розміри

 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Ін-Тайм
Самовивіз з магазину "ШипШина"

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код
Розмір
Індекси
Ціна
4251
104/102R
1 748 грн
24623
110/108R
2 675 грн

Супутні товари


Опис

Шина Goodyear cargo g26, є розроблена для нового покоління легкого вантажного транспорту і фургонів, встановлюючи в цьому секторі новий стандарт. Радіальний здвоєний контур протектора автогуми рівномірно розподіляє по всій площі плями контакту тиску, забезпечуючи, таким чином, рівномірний знос і хорошу керованість.

Особливості goodyear cargo g26

  • Надійне і міцне зчеплення з дорогою - міцний контакт з поверхнею створюють спеціальні блоки і ребра, оптимізують зчеплення з дорожнім покриттям і допомагають збільшити пробіг комплекту автошин.
  • Витривалість при великих навантаженнях - Cargo G26 є високопродуктивними шинами, які спроектовані для рівномірного розподілу навантаження, що при перевезенні тяжких вантажів допомагає поліпшити робочі характеристики і керованість. Бічні міцні блоки при проходженні поворотів забезпечують відмінну керованість.
  • Висока опірність акваплануванню - високий протектор призводять до швидкого відведення бруду і води, щоб на мокрих дорожніх покриттях не допустити аквапланування.
  • Тиха їзда - тиха комфортна їзда за рахунок спеціальних ламелей, що дозволяють знизити рівень шуму.

Подібні товари

Назва властивості Значення властивості
Бренд GoodYear
Ширина 195
Профіль 70
Діаметр R15C
Індекс швидкості R (макс. 170 км/год)
Індекс навантаження 104/102
Тип Легкова
Сезон літня шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Товари, які ви дивились