0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Goodyear

195/70 R15C 104/102R Туреччина | Інші розміри

Легковантажна літня шина Goodyear Cargo G26 195/70 R15C 104/102R (Туреччина)

Код: 4251
закінчується
грн 1 809 грн
Залишити відгук


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Самовивіз з магазину "ШипШина"

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код Розмір Індекси Ціна
4251 195/70 R15C 104/102R 1 809 грн купити

Шина Goodyear cargo g26, є розроблена для нового покоління легкого вантажного транспорту і фургонів, встановлюючи в цьому секторі новий стандарт. Радіальний здвоєний контур протектора автогуми рівномірно розподіляє по всій площі плями контакту тиску, забезпечуючи, таким чином, рівномірний знос і хорошу керованість.

Особливості goodyear cargo g26

  • Надійне і міцне зчеплення з дорогою - міцний контакт з поверхнею створюють спеціальні блоки і ребра, оптимізують зчеплення з дорожнім покриттям і допомагають збільшити пробіг комплекту автошин.
  • Витривалість при великих навантаженнях - Cargo G26 є високопродуктивними шинами, які спроектовані для рівномірного розподілу навантаження, що при перевезенні тяжких вантажів допомагає поліпшити робочі характеристики і керованість. Бічні міцні блоки при проходженні поворотів забезпечують відмінну керованість.
  • Висока опірність акваплануванню - високий протектор призводять до швидкого відведення бруду і води, щоб на мокрих дорожніх покриттях не допустити аквапланування.
  • Тиха їзда - тиха комфортна їзда за рахунок спеціальних ламелей, що дозволяють знизити рівень шуму.
Назва властивості Значення властивості
Рік 2018
Країна виробництва Туреччина
Бренд Goodyear
Модель Cargo G26
Ширина 195
Профіль 70
Діаметр R15C
Індекс швидкості R (макс. 170 км/год)
Індекс навантаження 104/102
Тип Легковантажна
Сезон літня шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Супутні товариПодібні товари

Інші моделі GoodyearТовари, які ви дивились