×

096 392 07 02, 066 390 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Nexen

Легкова зимова шина Nexen Winguard Snow WT1 195/70 R15C 104/102R


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код Розмір Індекси Ціна
49598 195/70 R15C 104/102R 1 946 грн купити

Зимові шини призначені для легковантажних машин (мікроавтобусів). Мають високий рівень стійкості до зношування при тривалій експлуатації, вирізняються, надійними гальмівними і зчіпними властивостями на складних покриттях доріг.
До складу гумової суміші входить компонент силіки, що не дозволяє гумі дубіти, зберігаючи її максимальну працездатність, керованість та зчеплення на мокрому і слизькому покритті, навіть при значних морозах.
Nexen Winguard Snow WT1 без шипів, їх функцію виконують глибокі ламелі і численні канавки, які сприяють максимальному зчепленню.
Прямокутники з гострими кутами в центральній частині забезпечують хорошу керованість на льоду. Гострі кути розрізають кромку льоду, гарантуючи високі характеристики зчеплення.
Глибокі канавки відмінно виводять сльоту і воду. Шини добре справляються з глибоким снігом, швидко виводячи із зони контакту бруд і вологу.
Радіальна конструкція шини дозволяє гарантувати якісну експлуатацію при навантаженнях. Вага розподіляється оптимально.
Високощільна гума захищає від дорожніх механічних пошкоджень (проколи від каменів, грижі від бордюрної стрічки).

 

Назва властивості Значення властивості
Бренд Nexen
Модель Winguard Snow WT1
Ширина 195
Профіль 70
Діаметр R15C
Індекс швидкості R (макс. 170 км/год)
Індекс навантаження 104/102
Тип Легкова
Сезон зимова шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Супутні товариПодібні товари

Інші моделі NexenТовари, які ви дивились