0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Kumho

Легкова літня шина Kumho Solus KH25 205/55 R16 91H (Китай)


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Самовивіз з магазину "ШипШина"

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код Розмір Індекси Ціна

Шукаєте шини з ідеально збалансованими характеристиками, надійні, довговічні та за доступною ціною? Тоді Kumho Solus KH25 створені спеціально для вас!
Це літня модель лекгових автопокришок від південно-корейского виробника відрізняється стабільністю на дорозі та легкістю в керуванні. Дизайн протектора було створено завдяки комп'ютерному моделюванню.
До складу гумової суміші ввійшов діоксид кремнію, що зробило шини зносостійкими й еластичними. Завдяки особливому складу гуми, Solus KH25 витримують досить широкий діапазон температурних режимів, тому їх можна використовувати в міжсезоння.
Малюнок протектора сприяє оптимальному зчепленню з дорожним покриттям та меншому опору кочення. Завдяки цьому модель є і надійною і економічною. Глибокі дренажні канавки і канали ефективно виводять вологу з плями контакту, тому зменшується ризик аквапланування.
Керованість та маневрованість на дорозі гарантують жорсткі боковини заокругленої форми. Центральне ребро стабілізує курс транспортного засобу.
Kumho Solus KH25 додають маневрованості і впевненості на дорозі. Вони комфортні, надійні та слугуватимуть вам не один сезон.

Назва властивості Значення властивості
Країна виробництва Китай
Бренд Kumho
Модель Solus KH25
Ширина 205
Профіль 55
Діаметр R16
Індекс швидкості H (макс. 210 км/год)
Індекс навантаження 91 (макс. 615 кг)
Тип Легкова
Сезон літня шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Супутні товариПодібні товари

Інші моделі Kumho