0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Nokian

Легкова зимова шина Nokian W+ 205/55 R16 91T


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Самовивіз з магазину "ШипШина"

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код Розмір Індекси Ціна

Nokian W+ - зимова фрикційна шина, яка характеризується найвищими показниками надійності, довговічності та безпеки.

При створенні даної моделі було застосовано безліч фірмових технологій. Однією з них є особливий багатошаровий протектор, який гарантує високу маневреність, стабільність і теплонагрів. Шина характеризується низьким опором коченню, що забезпечує малу витрату палива.

Стріловидний малюнок протектора має масивне центральне ребро, що дозволяє автомобілю не втрачати курсову стійкість і гарантує відмінне аквапланування. Особлива форма протектора забезпечує високий рівень самоочищення від снігу, води або бруду.

Особливістю Nokian W+ є той факт, що шина виробляється з двома малюнками протектора. Шини типорозмірів R14 (175/65; 185/65; 185/70), R15, R16, R17 виробляються з малюнком протектора Nokian WR. Типорозміри R13 випускаються з малюнком Nokian W.

Завдяки особливому складу гумової суміші, шини Nokian W+ не втрачають свою еластичність в разі різкої зміни погодних умов. Nokian W+ відрізняються підвищеною зносостійкістю і служитимуть тривалий час.

Завдяки наявності у протектора спеціальних антишумових порожнин вдалося знизити рівень шуму, що значно збільшує комфортність поїздки.

Назва властивості Значення властивості
Бренд Nokian
Модель W+
Ширина 205
Профіль 55
Діаметр R16
Індекс швидкості T (макс. 190 км/год)
Індекс навантаження 91 (макс. 615 кг)
Тип Легкова
Сезон зимова шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Супутні товариПодібні товари

Інші моделі Nokian