×

096 392 07 02, 066 390 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Firestone

Легкова зимова шина Firestone Winterhawk 3 205/55 R16 91T


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код Розмір Індекси Ціна
38894 205/60 R16 92H 2 016 грн купити
38893 205/55 R16 91T 1 917 грн купити

Firestone Winterhawk 3 - зимові шини для середньорозмірних автомобілів. Ця модель забезпечує збалансовані високі показники в зимових умовах. Модель оснащена інноваційним малюнком протектора з широкими канавками, які забезпечують краще зчеплення на снігу і льоду, кращу продуктивність і стійкість.

До складу гумової суміші даної шини включені з'єднання з високим вмістом двоокису кремнію, що забезпечує гнучкість шин при низьких температурах і підвищує продуктивність в зимових умовах до 9%. Завдяки новому рисунку протектора підвищуються зчіпні властивості на снігу і льоду. Протектор шини Firestone Winterhawk 3 має постійну глибину, що разом з поздовжніми і зигзагоподібними канавками, дозволяє шинам ефективно відкачувати воду з плями контакту, підвищуючи стійкість до аквапланування і сльоти до 10%.

Firestone Winterhawk 3 стала більш комфортною за рахунок зниженого на 2% видаваного шуму, на 6% легшою і на 2% більш економічною.

Назва властивості Значення властивості
Бренд Firestone
Модель Winterhawk 3
Ширина 205
Профіль 55
Діаметр R16
Індекс швидкості T (макс. 190 км/год)
Індекс навантаження 91 (макс. 615 кг)
Тип Легкова
Сезон зимова шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Супутні товариПодібні товари

Інші моделі FirestoneТовари, які ви дивились