×

096 392 07 02, 066 390 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Goodyear

Легкова зимова шина Goodyear Ultra Grip Ice 205/60 R16 91Q


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код Розмір Індекси Ціна
1754 205/60 R16 91Q 1 960 грн купити

Основними відмітними особливостями Goodyear Ultra Grip Ice в порівнянні з іншими зимовими шинами є:

  • Чудові показники на снігу і льоду. Покришки цієї моделі створені для подолання підйомів, ефективного проходження поворотів і скорочення гальмівного шляху на обледенілій і засніженій дорозі;
  • Максимальне зчеплення на будь-якій дорожній поверхні в зимових умовах. Малюнок на протекторі Snow Grasper допомагає покришкам під час руху буквально занурюватися в сніг. Технологія ActiveGrip, згідно якої виготовлені шини, забезпечує ефективний контакт з обледенілою дорогою, оскільки в спеціальний склад верхнього шару гумової суміші входять полімери, що дозволяють зберігати зчеплення автомобіля з поверхнею навіть при знижених температурах. Жорсткість протектора по всій глибині, у свою чергу, гарантують гібридні ламелі, що підвищує ефективність роботи покришок Goodyear Ultra Grip Ice на засніжених дорогах в період усього терміну експлуатації;
  • Відмінна керованість на сухій дорозі. Завдяки твердому нижньому шару протектора шини легко справляються з будь-якими сюрпризами зими, наприклад, такими, як відлиги.
Назва властивості Значення властивості
Бренд Goodyear
Модель Ultra Grip Ice
Ширина 205
Профіль 60
Діаметр R16
Індекс швидкості Q (макс. 160 км/год)
Індекс навантаження 91 (макс. 615 кг)
Тип Легкова
Сезон зимова шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Супутні товариПодібні товари

Інші моделі GoodyearТовари, які ви дивились