0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Firestone

Легкова зимова шина Firestone Winterhawk 2 EVO 205/65 R15 94T

Код: 1449
немає в наявності
грн 2 165 грн
2316 грн


Залишити відгук


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Ін-Тайм
Самовивіз з магазину "ШипШина"

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код
Розмір
Індекси
Ціна
44305
84T
1 346 грн
44306
82H
1 620 грн

Bridgestone представляє оновлення своєї зимової серії - шини Firestone Winterhawk 2 EVO. Зимові шини Winterhawk 2V EVO забезпечують надійний контроль руху автомобіля в зимових умовах, а також економічність. Покришки створені із застосуванням останніх технологічних розробок і "встановлюють нові стандарти якості медіум-класу". Спрямований малюнок протектора шин Winterhawk 2 EVO, розроблених для легкових автомобілів з індексом швидкості T і H, забезпечує ефективний водовідвід та самоочищається від бруду і снігу. На засніженій дорожній поверхні часта нарізка ламелей забезпечує оптимальне зчеплення і гальмування; прямі і з'єднані між собою центральні блоки утворюють потужне бічне ребро, яке покращує управління і зчеплення на повороті. Характеристики управління і повороту на сухій дорожній поверхні поліпшені завдяки об'ємним ламелям в плечовій зоні, що підсилює жорсткість блоків; центральні блоки посилюють зносостійкість. В зимовій гумі Firestone Winterhawk 2 EVO використана гумова суміш з високим вмістом кремнію, EVO, розроблена для зимових умов, яка забезпечує баланс між робочими характеристиками руху шин на сухій, на мокрій і на засніженій дорогах.

Назва властивості Значення властивості
Бренд Firestone
Модель Winterhawk 2 EVO
Ширина 205
Профіль 65
Діаметр R15
Індекс швидкості T (макс. 190 км/год)
Індекс навантаження 94 (макс. 670 кг)
Тип Легкова
Сезон зимова шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Супутні товариПодібні товари