0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

АШК

Легкова всесезонна шина АШК Forward Safari 510 215/90 R15C 99K (Росія)

Код: 54777
закінчується
грн 2 585 грн
Залишити відгук


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Самовивіз з магазину "ШипШина"

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код
Розмір
Індекси
Ціна
54777
99K
2 585 грн

Всесезонна модель Forward Safari 510 призначена для позашляховиків. Ця шина відповідає всім світовим стандартам якості, тому що виготовлена на сучасному обладнанні з використанням останніх технологій. За допомогою комп'ютерного моделювання спеціально розроблений протектор, який забезпечує прекрасну стійкість і керованість шини, що дозволяє водієві відчувати себе в безпеці і повністю контролювати ситуацію на дорозі.Протектор має підвищену глибину і спеціально розроблені канавки, які забезпечують швидке видалення води з плями контакту, зводячи ефект аквапланування до мінімуму. При розробці шини застосовувався спеціальна суміш, а також корд, що дозволило підвищити зносостійкість і надійність шини.Шина Forward Safari 510 забезпечує підвищену прохідність і прекрасні зчіпні характеристики на бездоріжжі.
Назва властивості Значення властивості
Бренд АШК
Модель Forward Safari 510
Ширина 215
Профіль 90
Діаметр R15C
Індекс швидкості K (макс. 110 км/год)
Індекс навантаження 99 (макс. 775 кг)
Тип Легкова
Сезон всесезонна шина
Вісь Універсальна
Країна виробництва Росія
Рік 2020

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Супутні товариПодібні товари


Товари, які ви дивились