Мій кабінет
Кошик

0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

GoodYear

Легкова літня шина GoodYear Eagle F1 Asymmetric 2 225/40 R18 92Y: 4,2 / 1
225/40 R18 92Y
літня шина легкова
Інші розміри
 
Доставка

Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:


 
Варіанти оплати

Опис

Надшвидкісні літні легкові автошини GoodYear Eagle F1 Asymmetric 2 включають в себе конструкцію OneTRED спортивних швидкісних шин.

OneTRED є конструкцією плечової зони автошини, яка збільшує контактну площу між дорогою і колесом і забезпечує відмінну керованість, з технологією V-TRED.

Застосування унікальної технології V-TRED знижує ймовірність аквапланування і забезпечує відведення води з плями контакту високу ефективність.

Безперервний протектор шини від центрального ребра шини до плечової зони і назад забезпечує чітку керованість і рівномірну передачу навантаження.

Центральне безперервне ребро забезпечує кермові точні реакції завдяки прямій передачі рульових команд.

Склад гуми, який запозичений у спортивних автошин компанії Eagle, гарантує високе зчеплення на мокрому і сухому дорожніх покриттях, а так само забезпечує максимально високе зчеплення при гальмуванні і розгоні при будь-яких умовах.

Особливості автошин GoodYear Eagle F1 Asymmetric 2:

  • Збільшена площа контакту дороги з плечової зони автошини
  • Чітке відтворення рульових рухів
  • Ефективне водовідведення
  • Швидкісні характеристики
  • Ефективне гальмування і відмінне зчеплення за будь-яких умов.
Назва властивості Значення властивості
Бренд GoodYear
Ширина 225
Профіль 40
Діаметр R18
Індекс швидкості Y (макс. 300 км/год)
Індекс навантаження 92 (макс. 630 кг)
додаткове навантаження XL
Тип Легкова
Сезон літня шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.