×

096 392 07 02, 066 390 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Dunlop

 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код Розмір Індекси Ціна
1303 215/55 R16 93Q 2 035 грн купити
1325 225/50 R17 94Q 2 267 грн купити

Революційні зимові шини від Dunlop - Graspic ds 3

Фірма Dunlop ще раз заявила свої претензії на першість у впровадженні передових технологій у шинному виробництві. Врахувавши недоліки попередньої моделі зимової шини Graspic DS-2, японські виробники розробили її модифікацію DS-3. Для посилення стійкості і керованості автомобіля на засніженій і крижаній дорозі розробники Dunlop Graspic ds 3 винайшли новий малюнок протектора і застосували «ноу-хау» у складі гуми. У склад гуми протектора включені волокна скла, що збільшують зчеплення з крижаною поверхнею і діють як маленькі шипи на липучці.

Форма ламелей і профіль протектора на Dunlop Graspic ds 3 отримана комп'ютерним моделюванням оптимальної контактної плями. Рівномірний розподіл тиску по поверхні плями забезпечує хорошу стійкість і керованість. Широкі канавки легко очищають поверхню протектора від снігу та вологи.

Зигзагоподібні ламелі «Міура» забезпечують хороше зчеплення зі сніговим і крижаним покриттям при розгоні і гальмуванні. Для зменшення шуму блоки ламелей розташовані з перемінним кроком. Шини еластичні при будь-якій температурі і забезпечують комфортний рух в зимових умовах.

Щоб купити шини Dunlop Graspic DS-3, достатньоі прочитати відгуки власників цієї моделі - і Ви зрозумієте, що зробили правильний вибір.

Назва властивості Значення властивості
Бренд Dunlop
Модель Graspic DS-3
Ширина 225
Профіль 50
Діаметр R17
Індекс швидкості Q (макс. 160 км/год)
Індекс навантаження 98 (макс. 750 кг)
додаткове навантаження XL
Тип Легкова
Сезон зимова шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.
Подібні товари

Інші моделі Dunlop