0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Nokian

Легкова літня шина Nokian Hakka Z 225/60 R16 102W (Росія)

Код: 5448
закінчується
грн 2 516 грн
Залишити відгук


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Самовивіз з магазину "ШипШина"

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код Розмір Індекси Ціна
5448 225/60 R16 102W 2 516 грн купити
5452 235/40 R18 95Y 2 106 грн купити

Шини Nokian Hakka Z створені для спортивних машин і швидкого руху. Мають швидкісні дані Y (300 км / год), W (270км/час). Швидкісна шина відмінно поводиться в складних погодних умовах, при різких змінах температури і вологості. За основу цієї розробки взяті 3 нововведення - нова кривизна протектора, суміш наносиліки і багатошарова конструкція протектора.

При розробці проміжної частини протектора використана спеціальна суміш з гуми. Вона швидше звичайної суміші реагує на маневреність під час водіння. Забезпечує хороше зчеплення на мокрій поверхні при різній температурі, яка може варіюватися від 0 градусів.

Новий дизайн протектора робить управління більш стабільним, особливо під час їзди на поворотах або зміни смуги.

Шини Nokian Hakka Z добре керовані і безпечні навіть в самих екстремальних моментах. Новітня кривизна протектора зменшує зайвий нагрів, що важливо для швидкого руху. Відгуки на Nokian Hakka Z показали, що більше 85% замовників рекомендують купувати цю модель шин.

Назва властивості Значення властивості
Країна виробництва Росія
Бренд Nokian
Модель Hakka Z
Ширина 225
Профіль 60
Діаметр R16
Індекс швидкості W (макс. 270 км/год)
Індекс навантаження 102 (макс. 850 кг)
Тип Легкова
Сезон літня шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Супутні товариПодібні товари

Інші моделі NokianТовари, які ви дивились