Мій кабінет
Кошик

0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Debica

Легкова літня шина Debica Presto 235/70 R16 106H

Код: 823640
грн 0 грн

: 4 / 1
235/70 R16 106H
літня шина легкова
Інші розміри

 
Доставка

Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:


 
Гарантія УНІКУМ

Гарантія “Унікум” поширюється на весь асортимент легкових шин. Термнін розширеної гарантії “Унікум” становить 2 роки з дати купівлі шин. дізнатись більше...

 
Варіанти оплати

Для любителів швидкого динамічного водіння і бережливо відносяться до автомобіля, компанія Debica розробила модель Presto. На відміну від інших моделей у неї на протекторі асиметричний малюнок і посилені боковини. Це дає хороше зчеплення з дорогою. Численні ламелі разом з оригінальним малюнком протектора Debica Presto знижують ефект аквапланування на мокрому шосе.

Шини розраховані на річну експлуатацію. При правильному використанні вони забезпечують великий пробіг і хороші ходові якості машини. Використання новітніх технологій дозволили отримати відмінні характеристики шини.

Особливості моделі Debica Presto:

  • Протектор з асиметричним малюнком дозволяє впевнену їзду і на високих швидкостях;
  • Підвищена керованість за рахунок подвійних ребер на протекторах;
  • Хороше зчеплення на поворотах забезпечує новий візерунок протектора з рівномірним розподілом твердості по поверхні контакту;
  • Протектор з плоским профілем забезпечує економічний знос, продовжуючи термін служби.

Ми висловлюємо вдячність власникам Debica Presto, відгуки яких об'єктивно оцінюють поведінку шин в реальних умовах експлуатації.

Назва властивості Значення властивості
Бренд Debica
Ширина 235
Профіль 70
Діаметр R16
Індекс швидкості H (макс. 210 км/год)
Індекс навантаження 106 (макс. 950 кг)
Тип Легкова
Сезон літня шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.