0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 19:00, сб: 9:00 - 15:00, нд: вихідний

Nokian

Легкова зимова шина Nokian WR G2 SUV 255/55 R18 109V


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта
Ін-Тайм
Самовивіз з магазину "ШипШина"

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код
Розмір
Індекси
Ціна
2668
112H
3 611 грн
2685
114H
5 511 грн
39662
107V
8 267 грн
2681
108V
6 889 грн

Зимова шина Nokian WR G2 SUV розроблена відповідно до потреб європейських водіїв міських позашляховиків. При створенні даної шини особлива увага приділялася властивостям керування, особливо на високих швидкостях і водінні на різних дорожніх поверхнях. Виняткові властивості управління шиною найбільш відчутні при маневрах, на поворотах, при обгонах і об'їздах перешкод. Шина реагує на дії водія точно й негайно. Nokian WR G2 SUV відмінно поводиться на високих швидкостях як на голому асфальті так і на засніженій дорозі. Для Nokian WR G2 SUV вода не страшна: на мокрій і вологій поверхні шина залишається стабільною, володіє надійним зчепленням і відмінними гальмівними властивостями. Шина з низьким опором коченню споживає менше палива, що скорочує викиди вуглекислого газу в атмосферу. Шина стабільна і має чудові зчіпні властивості на снігу, на мокрій і сухій поверхні. Зчіпні властивості на сніговій шузі грунтуються на нових технічних рішеннях і інноваціях: антишуговий клин, асиметричний малюнок протектора й відполіровані канавки. Плечова зона внутрішньої сторони асиметричного малюнка протектора гостро скошена, маючи форму клину. Антишуговий клин починає діяти при русі по сніговій каші: клин ефективно відводить мокру сніжну масу з-під колеса.

Назва властивості Значення властивості
Бренд Nokian
Модель WR G2 SUV
Ширина 255
Профіль 55
Діаметр R18
Індекс швидкості V (макс. 240 км/год)
Індекс навантаження 109 (макс. 1030 кг)
Тип Легкова
Сезон зимова шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Супутні товариПодібні товари