×

096 392 07 02, 066 390 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Dunlop

Легкова зимова шина під шип Dunlop SP Winter Ice 02 XL 275/40 R19 105T


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код Розмір Індекси Ціна
59523 XL 275/40 R19 105T 4 899 грн купити
59524 XL 275/40 R19 105T 4 839 грн купити

Шина Dunlop SP Winter ICE 02 забезпечує відмінне зчеплення з крижаною і засніженою поверхнею, гарантує впевнене управління і на мокрій, і на сухій дорозі. Особливістю цього виду шини є унікальний малюнк протектора, звивисті ламелі подовженої форми, інноваційні шипи з прямокутним сердечником та нова рецептура гумового складу.
Прорізи в блоках протектора (3D ламелі), впевнено чіпляються за будь-яку поверхню дорожнього полотна забезпечуючи потужне зчеплення колеса з дорожнім покриттям.
Ламелі перешкоджають підламуванню шашок протектора гарантуючи збереження їх властивостей і рівномірне спрацьовування. Масивні блоки протектора впевнено та безпечно рухаються по глибокому снігу та льоду.  Спрямований малюнок у  центрі покришки у вигляді «ялинки» покращує відведення сльоти і сніжної каші від колеса і значно підвищує стабільність керування автомобілем. Водовідвідні канали дренажної системи ефективно прибирають воду від плями контакту шини і дороги. Підвищують характеристики тягово-зчіпних властивостей блоки з фасками і збільшені поперечні канавки.
Назва властивості Значення властивості
Бренд Dunlop
Модель SP Winter Ice 02
Ширина 275
Профіль 40
Діаметр R19
Індекс швидкості T (макс. 190 км/год)
Індекс навантаження 105 (макс. 925 кг)
додаткове навантаження XL
Тип Легкова
Сезон зимова шина під шип
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Супутні товариТовари, які ви дивились