×

096 392 07 02, 066 390 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Nokian

Легкова літня шина Nokian Hakka Z SUV 275/45 R19 108Y (Росія)


 
Умови доставки


Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:

Нова пошта

 
Варіанти оплати

Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Через термінал ПриватБанку
Розстрочка від ПриватБанку
Оформлення документів при безготівковому розрахунку
Код Розмір Індекси Ціна
5320 275/45 R19 108Y 1 500 грн купити

Компанія Nokian Tyres випустила високошвидкісну літню шину (класу UHP) для міських позашляховиків Nokian Hakka Z SUV. Вона має високі індекси швидкості V (240 км/год), W (270 км/год) і Y (300 км/год). Завдяки новітнім технологіям у розробці і виробництві шин, фахівцям компанії Nokian Tyres вдалося вивести характеристики шини Nokian Hakka Z SUV на нову висоту в своєму класі. Технічні інновації дозволяють новинці демонструвати унікальні властивості в наступних напрямках: тривала експлуатація шин для позашляховиків, відмінне зчеплення в складних умовах, економічна витрата палива.

Найважливіші інновації шини Nokian Hakka Z SUV, що становлять основу концепції Cool Zone, - це багатошарова будова протектора, гумова суміш з рапсовим маслом і силікою, а також новий радіус кривизни протектора. Шина Nokian Hakka Z SUV має тришаровий протектор. Нижній гумовий шар протектора являє собою тонкий прошарок, що знижує нагрівання і опір коченню. Еластичний проміжний шар протектора швидше реагує на маневри автомобіля, ніж традиційна гумова суміш. Нова гумова суміш на основі з'єднання силіки Nokian Cool і рапсового масла підвищує зчіпні властивості шини на мокрих поверхнях, особливо при низьких температурах, ефективно гасить шум, що виникає при русі по грубому асфальту. Вдале поєднання силіки і рапсового масла істотно знижує опір коченню, що веде до економії палива, зменшенню викидів в атмосферу. Шина Nokian Hakka Z SUV має новий випрямлений радіус кривизни протектора, який поліпшує стабільність керованості при маневруванні, при поворотах, зміні смуги руху і об'їзді перешкод.

Шина Nokian Hakka Z SUV поводиться очікувано і передбачувано в самих екстремальних ситуаціях. Оновлена ​​геометрія протектора також знижує шкідливий для шини нагрів, що спостерігається при швидкісній їзді. Посилене центральне ребро протектора, як і технічно перевірений асиметричний дизайн протектора inside-outside забезпечують відмінні характеристики руху. Дизайн внутрішньої плечової зони створений таким чином, щоб полегшити відвід води з-під колеса і знизити небезпеку аквапланування. Гладко відполіровані поздовжні канавки протектора прискорюють відтік води з плями контакту шини з дорогою. Більш жорстка бортова зона забезпечує кращу керованість автомобілем на високій швидкості, а спеціально розроблений верхній виступ захищає крайку диска. Шина Nokian Hakka Z SUV має особливо міцну і стійку до порізів гумову суміш боковини.

Назва властивості Значення властивості
Країна виробництва Росія
Бренд Nokian
Модель Hakka Z SUV
Ширина 275
Профіль 45
Діаметр R19
Індекс швидкості Y (макс. 300 км/год)
Індекс навантаження 108 (макс. 1000 кг)
Тип Легкова
Сезон літня шина
Вісь Універсальна

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Супутні товариПодібні товари

Інші моделі NokianТовари, які ви дивились