Мій кабінет
Кошик

0 800 300 321, 044 392 07 02

Робота Call-центру:
пн - пт: 9:00 - 18:00, сб: 10:00 - 15:00, нд: вихідний

Kormoran

Вантажна всесезонна шина Kormoran D ON/OFF 315/80 R22,5 156/150K


Код: 271
грн 10 370 грн: 4 / 1
315/80 R22,5 156/150K
всесезонна шина вантажна
Інші розміри
 
Доставка

Щоб дізнатись вартість доставки даного товару, виберіть перевізника:


 
Варіанти оплати

Опис

Вантажна, кар'єрна шина з підвищеною прохідністю. Призначена для установки на провідні осі автомобілів. Переважно встановлюється на вантажні автомобілі та самоскиди. Експлуатуються на дорогах в умовах бездоріжжя і кар'єрах. Малюнок протектора агресивний, симетричний з широкими бічними канавками і масивними гумовими блоками, що забезпечує високі зчіпні властивості та швидкий вивід води з під коліс, не дозволяючи забиватися протектор брудом. За рахунок підвищеної глибини малюнка протектора поліпшилась прохідність, а завдяки спеціальному складу гумової суміші підвищується зносостійкість, опірність до зовнішніх пошкоджень та міцність. Вантажні шини Kormoran D on/off — це прекрасне співвідношення ціни та якості.

Назва властивості Значення властивості
Бренд Kormoran
Ширина 315
Профіль 80
Діаметр R22,5
Індекс швидкості K (макс. 110 км/год)
Індекс навантаження 156/150
Тип Вантажна
Сезон всесезонна шина
Вісь Ведуча

ЗЧЕПЛЕННЯ З ВОЛОГОЮ ПОВЕРХНЕЮ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ

Найважливіше призначення шини – гарантія безпеки за будь-яких умов. Зчеплення з вологою поверхнею відноситься до найважливіших показників якості шини. Проте, терміни «покращене зчеплення» та «зменшений опір кочення», як відомо, взаємопов'язані і потребують досягнення певного компромісу. Нові вимоги дозволять клієнтам вибрати для себе оптимальний варіант. Позначення буде мати форму 7-рівневої шкали, від А (найвищий рівень зчеплення) до G (відповідно найменший). Класи D i G не використовуються. Різниця між класами складає від 3 до 6 метрів у дистанції, яка необхідна для повної зупинки автомобіля, що рухається зі швидкістю 80 км/год.

КОЕФІЦІЄНТ ОПОРУ КОЧЕННЮ

Опір коченню – одна із сил, яка безпосередньо впливає на загальний коефіцієнт ефективності використання палива моторизованим транспортним засобом. Це пояснюється поступовою деформацією шини у процесі експлуатації, яка призводить до втрат енергії у формі тепла. Чим більша деформація, тим вищий опір коченню і тим більше палива необхідно транспортному засобу для руху. Інакше кажучи, менший опір – менше споживання палива, разом із меншими викидами, шкідливого для природи, двоокису вуглецю. Нове маркування містить показник опору коченню, де відмітка А відповідає найвищому коефіцієнту паливної економічності, а G - найнижчому. Різниця між рівнями складає 0,42 – 0,56 миль/галон (MPG) для авто з витратами 36 (MPG). Тобто 0,18 – 0,24 для автомобілів з витратами 6,6 л на 100 км (15,3 л/км). Клас D у цій категорії не використовується.

ГУЧНІСТЬ (РІВЕНЬ ШУМУ)

Шум при русі – дуже важливий екологічний показник. Він визначається з урахуванням: • Інтенсивності руху; • Стилю керування; • Взаємодії шини з дорогою. Рівень зовнішнього шуму поділений на 3 категорії, вимірюється у децибелах (dB) і супроводжується зображенням однієї, двох або трьох звукових хвиль. Вимірюється при інерційному руху автомобіля, тобто при вимкненому двигуні.


Товари, які ви дивились