Варіанти доставки

Доставка товарів по Україні здійснюється на відділення транспортних компаній "Нова Пошта", Delivery, які не мають обмежень по вазі. АКБ відправляються Delivery. Доставку відправлення оплачує клієнт. При готівковому розрахунку клієнт додатково оплачує доставку грошей назад.

Зверніть увагу на те, що більшість відправлень здійснюються із відділення відповідної транспортної компанії м. Львова, проте частина товару може відправлятись із наших віддалених складів поза межами Львова за технологією "двері-склад", тому вартість доставки може збільшитись на 30-40 грн. (залежно від перевізника). Уточнити, з якого складу буде відправка, можна у менеджера в телефонному режимі.

  • Замовлення опрацьовуються протягом доби (не враховуючи неділю та святкові дні), після чого менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами для уточнення наявності замовленого товару, адреси складу транспортної компанії і термінів доставки. Термін доставки в середньому становить два-три дні. 
  • Відправлення здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 16.00, в суботу - з 10.00 до 13.00. Зверніть увагу: товар на відділенні транспортної компанії зберігається протягом 7 календарних днів, після чого автоматично повертається відправнику.
  • Необхідно обов'язково оглянути товар перед отриманням, в іншому випадку жодні претензії щодо зовнішнього вигляду розглядатись не будуть.
Якщо залишились запитання

Відправляючи форму, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності